Audi dzielone przez: 87 - A8 d3

Dziś znowu Wojtek opisze jeden ze swoich modeli.


Wstęp:
W pierwszym moim wpisie Krzysiek zapowiedział że często będę tu pisał.
Zabiorę Was dziś do świata brylantów i wszelakich doskonałych kamieni szlachetnych, które kojarzą się z dostatkiem, luksusem i perfekcją. Jeszcze możecie nie do końca rozumieć o co chodzi, ale już spieszę wam z odpowiedzą. Prezentowany model pochodzi z serii Brillant Serie, produkt Herpy, ale nie byle jaki. Seria ta jest jedną z najdokładniejszych i najpiękniejszych, to doskonałość 87 razy mniejsza od prawdziwego odpowiednika. Pokazać chcę Audi A8 Brillant Serie. Model wydany już jakiś czas temu, ale nadal może być tym pięknym i najlepszym, wykonany tak jak można sobie tego życzyć, nie zawsze można to znaleźć w zwykłych edycja gablotkowych obecnej produkcji co jednak świadczy o unikatowości tego modelu.

Zewnątrz:
Jak duża większość model jest plastikowy. Wszystko wygląda doskonale, tablice rejestracyjne, chromowany wydech, czy wszelkie oznaczenia tworzą z niego prawdziwy diament czy brylant. Ten model z całym uznaniem mogę ocenić na 10 punktów z 10 możliwych. Jest to mój ulubiony model, dużą przyjemność sprawia oglądnie go i podziwiane niesamowitego lakieru, który jest ciemną, bardzo ciemną zielenią widoczną pod słońce lub pod dobrym kątem, jednak jeśli jest trochę mniej światła kolor okazuje się zwykłą czernią. Taki sam można też znaleźć w zwykłym, czyli prawdziwym Audi A8. Felgi pięknie się eksponują na wielkiej bryle pojazdu i wszystko się ze sobą łączy, aluminiowe listwy na drzwiach lub przy oknach, albo grill wyglądający perfekcyjnie. Reflektory i tylne lampy są zrobione jak w normalnym Audi A8, nic nie mogę mu zarzucić, może jedynie to wyłącznie, że nie ma logo na felgach, jest, ale prawie nie widoczne, wiadomo, że można to zrobić lepiej, ale przy tak pokaźnej liczbie plusów i zalet, ten jeden drobny błąd nie ma większego znaczenia.

Wewnątrz:
Proszę o oklaski dla brylantowej Audi. Za wnętrze wykonane w tak małym modelu, jeśli ktoś ma wątpliwości za co. Doskonale wykonane. Jasne wnętrze, ciemna deska rozdzielcza, czy drewno na niej wyglądają wybornie wśród tych filigranowych detali. Nie mniej szczegółowo zostało wykonane, chociażby logo Audi na kierownicy lub tylne nawiewy ogrzewania czy klimatyzacji, wnętrze jest bardzo dobrą kopia, wykonanie pierwszorzędne.

Ogólnie:
A8 znajduje się w specjalnym pudełeczku podobnym do tych na drogie spinki do garnituru czy na diamenty. Jest bardzo eleganckie i dosyć dobrze eksponuje model. Nadaje się także na prezent z modelem. Kupiłem go z ogromną przyjemnością i szukałem go bardzo długo, ale jestem z niego nader szczęśliwy. On jest tym ulubionym moim modelem.