Tuning: Audi RS6 od Pachura Moto Center


Stworzyliśmy bestię…
730 KM, 805 Nm oraz V-max ograniczony do 340 km/h – to doskonałe połączenie imponującej mocy i niesamowitego dźwięku!

Już w momencie, kiedy to niesamowite auto przejechało przez bramy naszego serwisu - Pachura Moto Center - wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z prawdziwym potworem. Nie przypuszczaliśmy jednak, że uda nam się przeobrazić go w tak potężną bestię!
Audi RS 6 już w serii poraża swoją mocą. Potężne, zmierzone na naszej hamowni,  580 KM i 666 Nm powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednego kierowcę. Ale dla naszego klienta to wciąż było za mało…  Postawił nam tylko jeden warunek – wykrzesać z tego auta 700 KM!
Pierwszym krokiem jaki zrobiliśmy było przeprowadzenie modyfikacji silnika Abt Power na 700 KM. Pierwsze pomiary na hamowni udowodniły, że osiągnęliśmy swój cel, ale my wiedzieliśmy, że z tego auta da się wydobyć znacznie więcej.
Kolejnym etapem naszych prac był montaż pięknego układu wydechowego Abt Sportsline ze stali kwasoodpornej. Układ składa się z zespolonych tłumików środkowych oraz dwóch tłumików końcowych z końcówkami wydechowymi o średnicy 80mm. Dodatkowo zamontowaliśmy specjalne filtry powietrza.
Następnie RS6 „ubraliśmy” w elegancki przedni spoiler oraz tylny dyfuzor Abt – oba zostały wykonane z najwyższej jakości carbonu.
Na koniec auto ponownie wprowadziliśmy na hamownię. Wystarczył jeden pomiar, by udowodnić, że wydobyliśmy z tej bestii niebagatelne 730 KM i 805Nm! Warto dodać, że ogranicznik prędkości został ustawiony na 340 km/h.

Przypominamy, że udzielamy gwarancji na 2 lata lub na 100 tys. km na modyfikacje silnika Abt Sportsline.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz