Audi zostaje sponsorem FC Chelsea

Audi chyba znalazło sobie nowe hobby którym jest sponsorowanie drużyn piłkarskich. Właśnie nawiązało współpracę z londyńskim klubem FC Chelsea, jest to już czwarta drużyna którą sponsoruje Audi.
Kontrakt z klubem który ostatnio po raz siódmy zdobył Puchar Anglii podpisano na 3 lata.

"Serdecznie witamy Chelsea w piłkarskiej rodzinie Audi. Ze swoją ponad stuletnią tradycją, milionami fanów na całym świecie i licznymi trofeami, klub jest jednym z najsłynniejszych w międzynarodowym futbolu. Chcemy w przyszłości być razem obecni na ważnym brytyjskim rynku. Już teraz natomiast cieszymy się ze wszystkimi kibicami piłki nożnej na pełen emocji finał w Monachium." - mówi Peter Schwarzenbauer, członek zarządu AUDI AG odpowiedzialny za marketing i sprzedaż.

"Nasze hasło "przewaga dzięki technice" dotyczy w równym stopniu Audi i Chelsea. Dzięki partnerstwu otwierają się całkowicie nowe możliwości. FC Chelsea planuje na przykład otworzyć naukową akademię sportu. To mogłoby być również interesujące dla naszych kierowców wyścigowych." - dodaje Martin Sander, dyrektor Audi UK.

"Cieszymy się na współpracę z jednym z wiodących producentów samochodów na świecie. Audi jest znane ze swego sportowego charakteru oraz wspaniałej, innowacyjnej technologii i dlatego jest fantastycznym partnerem dla naszego klubu." - odpowiada Ron Gourlay, dyrektor generalny FC Chelsea.