Audi dzielone przez: 18 - A4 b7 Cabriolet

Po bardzo długiej przerwie w końcu zebrałem się aby napisać coś z cyklu Audi dzielone przez... .
Zaczęło się lato i wakacje a jak dobrze wiadomo na ten okres najlepszy jest kabriolet więc oto jest - Audi A4 b7 Cabriolet 1:18.

Pokrótce, wykonany przez firmę Norev, bardzo ładny niebieski kolor i dokładany dach.

Jakie jest A4 Cabriolet to raczej większość powinna wiedzieć, a jak to wszystko wygląda osiemnaście razy mniejsze, również nieźle.
Niestety dach jest tylko dokładany, oczywiście dałoby się zrobić mechanizm składania dachu ale była by to bardzo delikatna konstrukcja która bardzo podniosła by koszt modelu.
Spasowanie jak na Norev'a jest bardzo dobre, przyczepić można się jedynie do drzwi które nie wiedząc czemu lekko odstają.
Światła wykonane poprawnie, choć bez żadnych rewelacji. Skrętne koła zrobione bardzo dobrze tak samo jak grill.
Na plus zaliczyć należy również nie małą wagę modelu jak na nieduże Cabrio oraz pracujące zawieszenie.
Co nie jest fajne, chyba tylko wloty powietrza w przednim zderzaku które są po prostu gładkim plastikiem a nie kratkami jak w oryginale.
Wszystkie elementy są otwierane.

Wykonane bardzo dobrze, miękkie wykończenia, widoczne wszystkie przyciski i przełączniki. Zegary na których dostrzec można jakieś liczby. Rzeczą którą mi się najbardziej podoba we wnętrzu są świetnie wykonane pasy bezpieczeństwa przy każdym z czterech miejsc.

Wykonany co najwyżej poprawnie, niby widać jakieś kable i osprzęt jednak mogło by być lepiej. Wszystko to wygląda zbyt sztucznie i plastikowo. Szkoda że maska jest na wysięgnikach a nie teleskopach.

Znowu wielka szkoda że brak w nim teleskopów, wyścielony jest miękkim materiałem. Czarny plastik odwzorowuje dach schowany w bagażniku skutecznie zmniejszając jego objętość.
Wewnątrz w klapie umieszczony jest trójkąt.

Czas na podsumowanie, mimo małych wad i niedociągnięć jest to bardzo dobry model. Miłym dodatkiem jest wyżej wspomniany dach.
Jego najmocniejszą stroną jest cena dzięki której dostępny jest dosłownie dla każdego.
Koszt - 100zł + przesyłka.
Ocena w skali 1-10 - 7.