Ciekawostka: "Transporter: The Series"

Bardzo lubię serie "Transporter", lekkie kino, dużo Audi oraz spektakularnych pościgów i walk. Dlatego ciekaw byłem serialowej wersji o nazwie "Transporter: The Series".
Na wizji pojawił się już jakiś czas temu, lecz jakoś się złożyło że dopiero teraz sobie o tym przypomniałem i obejrzałem jeden z dwunastu odcinków z pierwszej serii.

Jakie są moje odczucia ? Tak samo jak w filmie jest to lekkie kino nie wymagające zbytnio myślenia, z dużą ilością walk i pościgów. Najbardziej brakuje Jasona Stathama w roli Franka ale da się to przeżyć i nie irytuje to tak bardzo jak rzecz którą ujrzałem już w pierwszej minucie oglądania. Co to było ? Manualna skrzynia biegów w A8 D4, nie oczekuję realizmu w 100% ale jak już pewnie wiedzą chłopaki z Jazdy Próbne lubię się czepiać szczegółów.
 Jak dla mnie karygodny błąd, we wszystkich pościgach w odcinku Frank co chwilę machał dźwignią zmiany biegów a jak wiadomo A8 dostępne jest tylko i wyłącznie z automatyczną przekładnią Tiptronic.

Poza skrzynią razi multum nawrotów na ręcznym o 180 stopni a to przy elektronicznym hamulcu w A8 jest raczej mało prawdopodobne, poza tym wypatrzyłem jeszcze że w jednej scenie światła z przodu są z modelu US (z pomarańczową obrysówką), a w kolejnej scenie są już w wersji EU a także na kilku ujęciach brak znaczka "TDI" i "quattro" na tylnej klapie.
Przypuszczam że błędów może być więcej ale to tyle ode mnie. Jak ja bardzo lubię się czepiać...

Manualna skrzynia w samochodzie z serialu.
Jedyna skrzynia dostępna w A8 to 8-stopniowy Tiptronic.
Światła w wersji EU...
... i w innej scenie światła US.
Oznaczenia "TDI" i " quattro" na klapie...
... i brak oznaczeń.