Oburzająca reklama Audi na Super Bowl 2014

Audi jak co roku przygotowuje spot reklamowy specjalnie na Super Bowl które w USA traktowane jest niczym święto i zbiera przed telewizorami publiczność rzędu 100mln osób.
W 2012 roku była to reklama Audi S7, w ubiegłym Audi S6, a na 2014 Audi przygotowało reklamę debiutującego na amerykańskim rynku modelu A3 Sedan.
Żadna z reklam z poprzednich lat nie wywołała takiego oburzenia jak tegoroczna produkcja którą obejrzeć możecie poniżej.


Co i w kim wywołało oburzenie ?
Miłośnicy rasy Doberman dotknięci są przedstawieniem psów wspomnianej rasy w sposób agresywny jaki widać na filmie. O ile pod samym filmem komentarze są dosyć pozytywne, o tyle na facebook'owej stronie Audi USA zawrzało od wpisów ludzi zniesmaczonych reklamą.
Większość wygląda mniej więcej tak:

Odpowiedź ze strony Audi jest następująca:
"Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami komentarzem. Pies w reklamie jest fikcyjny i przedstawiony w sposób przesadzonej karykatury. Reklama nie ma zamiaru obrazić kochających właścicieli psów. Zapewniamy że Twój komentarz zostanie wzięty pod uwagę i przekazany do odpowiednich działów Audi Ameryka."