Mapy nawigacji aktualizowane online

 http://www.audiblogpl.com/2014/10/mapy-nawigacji-aktualizowane-online.html
W ramach usługi Audi connect Audi jako pierwsze w Europie oferuje mapy nawigacji aktualizowane online. Jako nowy element tego systemu jest już dostępny w odmłodzonych seriach modelowych Audi A6 i Audi A7 Sportback.

Nazwa tego elementu to: „Aktualizacja mapy online“. Jeśli nowe Audi A6 lub Audi A7 Sportback wyposażone jest w Audi connect, to jego kierowca może teraz, w superszybkim standardzie przesyłu danych LTE, pobrać aktualizację map nawigacji bezpośrednio do samochodu. Warunkiem jest korzystanie z nawigacji MMI Navigation plus. Dodatkowo można ściągnąć te dane na komputer ze strony myAudi-Plattform (www.audi.de/myaudi), a potem przenieść je do samochodowej nawigacji za pomocą karty SD. Trzecia możliwość to ich instalacja w salonie Audi.

Gdy dostępna jest kolejna aktualizacja mapy, kierowca otrzymuje informację z systemu nawigacji MMI Navigation plus. Aktualizacje pojawiają się w odstępach co sześć tygodni, pierwszych pięć jest nieodpłatnych. Klient może sam zadecydować czy chce zaktualizować mapę całej Europy czy tylko poszczególnych regionów. Podczas aktualizacji online system nawigacji funkcjonuje bez przeszkód i ograniczeń.