Muzyka z Internetu - streaming online w Audi connect

Odmłodzone serie modelowe Audi A6, Audi A7 Sportback oraz nowe Audi TT, mogą teraz zostać na życzenie wyposażone w nową usługę w ramach Audi connect, dzięki której możliwy jest streaming plików muzycznych z serwisów Napster i Aupeo!.

Online Media Streaming to kolejne rozszerzenie oferty internetowych usług Audi, dostępne już w odmłodzonych seriach modelowych Audi A6 i Audi A7 Sportback, oraz w nowym Audi TT Coupé i Audi TT Roadster. Warunkiem jest posiadanie przez użytkownika systemu MMI Navigation plus i opcji wyposażeniowej Audi connect.

Po zainstalowaniu na smartfonie bezpłatnej, dostarczanej przez Audi aplikacji „MMI connect“, Online Media Streaming otwiera przed kierowcą pełną ofertę portalu muzycznego Napster i internetowej stacji radiowej Aupeo!. Dzięki temu, klienci Audi wykorzystując MMI, mają dostęp online do prawie 20 milionów utworów muzycznych i kilku tysięcy audiobooków w formacie MP3. Obsługa aplikacji jest bardzo łatwa i w pełni zintegrowana z MMI, a smartfon łączy się z systemem za pośrednictwem wewnętrznej sieci Wi-Fi.


Aplikacja w zależności od systemu zainstalowanego na smartfonie dostępna są w następujących miejscach:
- Google play
https://play.google.com/store/apps/details?id=de.audi.mmiapp

- iTunes
https://itunes.apple.com/us/app/mmi-connect/id570608111