SpyShots: Audi Q7

Od ponad roku cicho było na tema kolejnej generacji Audi Q7 nie licząc ciągłych narzekań że taka w końcu mogłaby się pojawić. W końcu przyłapano na testach drugą generację największego SUVa od Audi. Nie widać zbyt wiele, ale ważne że coś się dzieje.

Martwi jednak to że przy zapowiedziach na 2014 rok nie wspomniano o debiucie największego SUV'a od Audi stąd przypuszczenia że premiera odbędzie się dopiero w 2015 roku [myśląc optymistycznie może to być końcówka 2014].

Na najnowszych zdjęciach samochód wygląda na niemal gotowy do produkcji. W porównaniu do poprzednich fotografii tutaj ujrzeć można nowe przednie reflektory, światła tylne oraz trapezowate końcówki układu wydechowego.

Na najnowszych zdjęciach widać to że Audi wraz z testami nowej generacji Q7 prowadzone są testy odmiany hybrydowej o czym informuje stosowne oznaczenie na zamaskowanym samochodzie.
Póki co brak jakichkolwiek szczegółów technicznych jeśli chodzi o jakąkolwiek wersję silnikową.
Data premiery wciąż jest nieznana.

Do premiery coraz bliżej, więc Audi zdradza coraz więcej szczegółów. Na nowych zdjęciach po raz pierwszy zobaczyć można reflektory Audi Matrix. Poza tym kamuflażu ubyło zaraz przy słupku A odkrywając małe okienko, po raz pierwszy również ujrzeć można single frame w niemal pełnej okazałości.
Według najnowszych doniesień premiera nowego Audi Q7 odbędzie się już w styczniu podczas Detroit Auto Show 2015.