Zimowe wyzwanie Audi w Białce Tatrzańskiej

 Jazdy odbędą się od 19 do 28 stycznia na stoku Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska od strony Hotelu Bania.
Audi zaprasza wszystkich miłośników dynamicznej jazdy na wydarzenie, podczas którego będzie można zasiąść za kierownicą nowych modeli Audi z napędem na cztery koła quattro® i sprawdzić swoje umiejętności w wymagających zimowych warunkach.

Jazdy odbędą się od 19 do 28 stycznia na stoku Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska od strony Hotelu Bania.

Kilka dni temu dzięki współpracy Audi i hotelu Bania goście hotelu mogli bezpłatnie przetestować najnowsze modele Audi podczas kilkugodzinnych jazd testowych. Od 20 grudnia do 15 stycznia do dyspozycji gości przekazane były modele: Audi A6 Limousine, Audi A6 Avant, Audi A7 Sportback oraz Audi RS 4 Avant.

Jeśli poznamy więcej szczegółów natychmiast was poinformujemy ale przypuszczam, że wystarczy udać się we wskazane miejsce dokonać rejestracji, wybrać auto i  umówić się na konkretną godzinę. Dostępne modele to najpewniej te wymienione wyżej. Warunkiem uczestnictwa było ukończone 25 lat.

Audi Polska: "Jazda testowa oczywiście jest darmowa, zapisy odbywają się na miejscu eventu w dedykowanym namiocie gdzie będzie czekał na Was zespół Audi. Jazdy odbywają się od 19 do 28 stycznia w godzinach od 10:00 do 18:00. Nie będzie możliwości wjechania na przygotowany przez nas tor własnym samochodem."

A tak to wyglądało: