Premiery Audi w 2019r.

W październiku 2018r. podczas prezentacji Audi Q8 w Hiszpanii Audi uchyliło rąbek tajemnicy i zdradziło jakie modele zadebiutują w 2019 roku.
Zatem jakie premiery czekają nas w najbliższych 12 miesiącach ?

Audi A3 Sportback (nowa generacja)
  
Obecna generacja Audi A3 zadebiutowała w 2012 roku, także po dobrych kilku latach na rynku naturalną sprawą jest pojawienie się kolejnej. Nowe A3 podobnie jak pokazane niedawno A1 pojawi się od razu w wersji Sportback i tak jak przy mniejszym modelu zostanie pozbawione odmiany 3-drzwiowej.


Audi A4 (facelifting)
  
Audi A4 otrzymało całkiem niedawno pakiet zmian na rok modelowy 2019, jednak większy facelifting ma dopiero się pojawić. Pod koniec 2018 roku pojawiły się pierwsze zdjęcia z testów odświeżonego A4.


Audi Q4 (nowy model)
  
O tym że Audi Q4 zadebiutuje w 2019 roku, wiadomo już od ponad roku. Teraz pod koniec 2018r. zamaskowany prototyp został przyłapany podczas testów.
Sportowe Audi Q4, ze swoją sylwetką typu coupé, pozycjonowane będzie pomiędzy Audi Q3 a Q5.
Produkcja odbywać będzie się w Audi Hungaria w Győr.


Audi RS5 Sportback (premiera w Europie)
  
Audi RS5 Sportback miało swoją premierę w 2018r., ale jedynie na rynkach USA i Kanady. W 2019r. model ten trafi również do Europy.


Audi A6 allroad (nowa generacja)
  
Nowa generacja dobrze znanej koncepcji Audi A6, czy trzeba coś więcej dodawać.


Audi S6 (nowa generacja)
  
Uzupełnienie gamy o usportowiony model, pod maską najprawdopodobniej dobrze znane 4.0 TFSI o mocy około 450KM.


Audi S7 Sportback (nowa generacja)
  
Podobnie jak przy S6 jest to uzupełnienie gamy o usportowiony model, za jednostkę napędową również najprawdopodobniej posłuży 4.0 TFSI o mocy 450KM.


Audi RS6 Avant (nowa generacja)
  
Ponad 600KM w rodzinnym nadwoziu Avant cieszyło się powodzeniem w poprzedniej generacji RS6, także i tutaj otrzymamy ten sam przepis wzbogacony o najnowszą technologię z nowej generacji modelu A6.


Audi RS7 Sportback (nowa generacja)
  
Równie topowy model rodziny RS co widoczne wyżej RS6, z tym że opakowany w nadwozie o bardziej dynamicznej sylwetce.


Audi Q7 (facelifting)
  
Z zewnątrz będzie to standardowy lifting obejmujący przestylizowanie zderzaków, nowy wygląd atrapy Sinleframe czy świateł. Ze zdjęć widać że również i tutaj tylny zderzak zostanie pozbawiony końcówek układu wydechowego, za to z przodu zauważyć można obecność reflektorów HD Matrix wraz ze światłem laserowym.
Wewnątrz szykuje się rewolucja i odświeżone Audi Q7 przejmie wnętrze z modelu Q8 z dwoma dotykowymi ekranami.


Audi e-tron Sportback (nowy model)
  
Zapowiedziany na konferencji prasowej dynamiczny, sportowy, czterodrzwiowy pojazd Gran Turismo z czysto elektrycznym napędem. Jego produkcja odbywać będzie się w Böllinger Höfen pod Neckarsulm.