Auto Blog-Pomóc drogowa Autopomoc Gdzie Kupić Samochód Używany W Warszawie?

Gdzie Kupić Samochód Używany W Warszawie?

0 Comments

Gdzie Kupić Samochód Używany W Warszawie
Samochody używane – Warszawa Samochody używane w mieście Warszawa można znaleźć w 9 salonach dealerskich: Auto Wimar Centrum, Auto Wimar, Bohemia Warszawa, Carsed Warszawa, Krotoski Nadarzyn, Porsche Inter Auto Polska, Sobiesław Zasada Warszawa, Chylińscy oraz Rowiński-Wajdemajer.

Ile kosztuje stara warszawa samochód?

Nowa odsłona Warszawy znacznie różni się od oryginału. Auto zostało wyprodukowane w 13 egzemplarzach i kosztuje 1,5 miliona złotych. Fot. materiały prasowe – Wyciągneliśmy najistotniejsze cechy starej Warszawy takie jak cały przedni pas, charakterystyczna maska, lampy oraz grill – zaznacza Michał Koziołek, prezes “New Warsaw”. Zygmunt Roguski, właściciel Warszawy 223 w latach 1973-1977 twierdzi jednak, że auto ma niewiele wspólnego z kultowym pojazdem.

Czy warto kupować na Autohero?

Fora są pewne opinii o Autohero – firma jest z roku na rok coraz popularniejsza. Na Google i Trustpilot są one bardzo dobre – średnia ocena na Trustpilot to 4,6/ 5. Klienci, chwaląc Autohero, piszą o dobrze sporządzonym protokole zdawczo-odbiorczym i o zgodności stanu technicznego auta, z tym, jaki otrzymali od sklepu.

Ile pali Warszawa?

Raporty zużycia paliwa FSO Warszawa M20 300 km wycieczke to nalezy sie liczyc ze spalaniem ok 12-13 l/100 km.

Kto jest właścicielem Autohero?

Autohero należy do AUTO1 Group, międzynarodowej platformy motoryzacyjnej.

Co sądzicie o Autohero?

Jakie są opinie klientów o firmie Autohero Polska Sp. z o.o.? Liczba opinii klientów firmy Autohero Polska Sp. z o.o., to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne.

Co to jest Otomoto klik?

Najczęściej zadawane pytania – Co się stanie jeśli samochód posiada inne uszkodzenia niż w raporcie? Nasz proces sprawdzania pojazdu jest bardzo dogłębny i wnikliwy. Wszelkie dane o stanie pojazdu są umieszczone w Cyfrowym Paszporcie Pojazdu, natomiast w losowych przypadkach mogą zaistnieć jakieś nieoczywiste zdarzenia np.

 • Drobne uszkodzenie spowodowane zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi, szczególnie podczas transportu drogowego do klienta.
 • W takiej sytuacji należy zwracać uwagę na stan pojazdu przed odbiorem i opatrzeć stosownym komentarzem zauważone uchybienia, natomiast po weryfikacji zasadności nastąpi niezwłoczne rozpatrzenie sprawy.

Czy mogę u Was także sprzedać samochód? Zapraszamy do skorzystania z oferty 3-2-1 SPRZEDANE!, gdzie sprzedasz samochód szybko, komfortowo i bezpiecznie. Jak możesz sprzedać swój samochód?

Wyceń samochód online w mniej niż 1 minutę na www.321sprzedane.pl i umów termin inspekcji w pobliskim punkcie. Przyjedź na bezpłatną inspekcję. Profesjonalni inspektorzy sprawdzą stan Twojego samochodu w mniej więcej godzinę. Sprzedaj samochód. Pomożemy Ci w formalnościach i zlecimy przelew na Twoje konto.

Czym jest Cyfrowy Paszport Pojazdu? Jest to dokument wystawiany indywidualnie do każdego samochodu sprzedawanego przez KLIK. Przygotowuje go szereg specjalistów: od kontrolerów z CAT Mosolf Polska aż po personel Otomoto KLIK. To właśnie dzięki temu jest maksymalnie prosty i przejrzysty nawet dla laika! Zawiera on w sobie m.in.

 1. Ponad 100 punktów kontrolnych odnoszących się do pojazdu i jego elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych.
 2. Finalnie klient otrzymuje wnikliwy raport, który prezentuje realny stan kupowanego samochodu.
 3. Czym jest Otomoto KLIK? OTOMOTO KLIK jest nową platformą ze starannie wyszukiwanymi samochodami używanymi.

Korzystając z doświadczeń największego portalu sprzedaży samochodów w Polsce wnikliwie opracowano proces pozyskiwania i przygotowania używanych aut do sprzedaży, dzięki czemu klient ma pewność, że kupuje pewny i w pełni sprawdzony pojazd. Przy każdym egzemplarzu stosujemy dokładnie takie same metody, aby klient miał pewność co kupuje i w jakim stanie jest jego przyszły samochód. Jakie banki udzielają kredytu? Nasz partner – Carsmile współpracuje z kilkoma instytucjami finansującymi zakupy samochodów, dzięki czemu może zaoferować bardzo atrakcyjne finansowanie z prowizją już od 0%. Listę instytucji aktualnie współpracujących z Carsmile znajdziesz pod linkiem: kliknij,

Omu udzielamy Gwarancji OTOMOTO KLIK? Udzielamy Gwarancji OTOMOTO KLIK nieodpłatnie do każdego, nabytego od Nas Pojazdu, z wyłączeniem podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży samochodów osobowych (kod PKD 45.11.Z, PKD 45.19.Z), Jeśli stałaś/eś się właścicielem pojazdu, to obejmuje Cię nasza 12-miesięczna ochrona z tytułu Gwarancji OTOMOTO KLIK z limitem 30 000 kilometrów.

Pełny jej zakres znajdziesz tutaj. Kto dostarcza używane samochody do platformy Otomoto KLIK? Samochody pochodzą z legalnego i sprawdzonego przez nas źródła, stąd znamy dokładnie ich pochodzenie i historię. Nasi pracownicy starannie selekcjonują pojazdy, które zazwyczaj były regularnie serwisowane w ASO, dlatego ich stan i jakość są na najwyższym poziomie, zaś wszelkie niedoskonałości opisywane są rzeczowo w Cyfrowym Paszporcie Pojazdu.

You might be interested:  Ile Godzin Po Badaniu Dna Oka Można Prowadzić Samochód?

Skąd mam wiedzieć czy samochody są dobrze sprawdzane? Cały proces weryfikacji powierzyliśmy jednej z największych i najbardziej doświadczonych firm zewnętrznych na rynku – CAT Mosolf Polska. To prawdziwy lider dysponujący najnowocześniejszym parkiem maszynowym i wykwalifikowanym personelem, zaś o jego profesjonalizmie niech świadczy ilość sprawdzanych pojazdów w ciągu roku.

Oprócz nas zaufała im także: Policja, Straż Ochrony Kolei oraz wiodące marki na polskim rynku jak np. Toyota Motor Poland. Wszystkie pojazdy po przebytej kontroli otrzymują unikalny dokument – Cyfrowy Paszport Pojazdu, zaś procedura przeprowadzana jest zgodnie ze standardem DEKRA oraz certyfikatem ISO 9001:2015.

Kto jest właścicielem marki FSO?

Spółka ta dokonała wykupu pozostałych akcji od mniejszościowych akcjonariuszy FSO. Siedziba nowego właściciela – firmy Alemeda Investments LTD – znajduje się w Limassol na Cyprze.

Kto sprzedał FSO?

Rozległy teren FSO przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie został sprzedany firmie deweloperskiej OKAM Capital. Tym samym po 10 latach od wyprodukowania ostatniego samochodu zamyka się pewien rozdział w historii polskiej motoryzacji.

Jakie jest spalanie auta na postoju?

Mniej paliwa do rozruchu niż na postój – Nowoczesne silniki benzynowe i typu Diesel wymagają znacznie mniej paliwa podczas rozruchu, niż niektórzy myślą. Praca na biegu jałowym przez zaledwie 30 sekund marnuje więcej paliwa niż ponowne uruchomienie silnika. Ponadto, praca na biegu jałowym jest trudniejsza dla silnika niż jego zgaszenie i ponowne uruchomienie.

 1. Częste ponowne uruchamianie powoduje zużycie materiałów o wartości około 40 zł rocznie, podczas gdy praca na biegu jałowym pozostawia resztki paliwa, które mogą uszkodzić elementy silnika i powodują wyższe koszty konserwacji.
 2. Co więcej, praca na biegu jałowym zużywa nawet do 1 litra paliwa na godzinę, choć ta wartość może różnić się w zależności od typu i wielkości silnika.

Może się wydawać, że to niewiele, ale codzienna praca na biegu jałowym przez kilka minut może cię kosztować kilkanaście złotych tygodniowo.

Jak kupić samochód w Autohero?

Jak kupić samochód przez Internet? Autohero zachęca do spróbowania – Z moich osobistych doświadczeń wynika, że czym droższy jest kupowany produkt, tym ostrożniej konsumenci podchodzą do zakupów w Internecie. Ciągle mamy pewną dozę niepewności, czy na pewno będziemy mogli zwrócić towar i czy nic się nie uszkodzi podczas transportu.

No, a zakup samochodu (nawet używanego), to zdecydowanie duży i rzadki wydatek. Kupując samochód najczęściej porównujemy modele, parametry, decydujemy się na jazdę próbną, chcemy w nim usiąść i sprawdzić, jak się poczujemy. W przypadku samochodu używanego musimy też jak najlepiej ocenić jego stan, aby się nie okazało, że do ceny musimy doliczyć kilka tysięcy złotych na naprawy.

Trzeba postukać, popukać i się przespać z decyzją. Jak kupić samochód przez Internet w takiej sytuacji? W Autohero robią to tak: wybieramy interesujący nas pojazd, finalizujemy zakup i już. Zupełnie jakbyśmy kupowali buty w Internecie. Tylko to są takie bardzo drogie buty. Po zakupie samochód możemy odebrać osobiście w salonie w Warszawie lub poprosić o dostawę w dowolne miejsce w Polsce.

Gdzie znajduje się Autohero?

5 marca 2021, 7:47.1 min czytania Niemiecki internetowy sprzedawca samochodów używanych Autohero inwestuje w rozwój, również w Polsce. Nad Wisłą rozwinie platformę do sprzedaży używanych aut i zbuduje platformę do odkupu aut. Na rozwój wyda 750 mln euro. Proces kupna auta odbywa się w pełni online, a każdy samochód jest starannie wyselekcjonowany i sprawdzony – mówi szef Autohero Polska. | Foto: Piyawat Nandeenopparit / Shutterstock Autohero jest marką należącą do AUTO1 Group, międzynarodowej cyfrowej platformy motoryzacyjnej.

 1. Marka jest obecna w dziewięciu krajach Europy: Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce – podaje „PB”.
 2. Serwis ma w wirtualnym salonie kilkaset aut używanych.
 3. Proces kupna auta odbywa się w pełni online, a każdy samochód jest starannie wyselekcjonowany i sprawdzony.

Ponadto dostarczamy auta bezpłatnie do klienta na terenie całej Polski. W połączeniu z naszą roczną gwarancją i atrakcyjnym finansowaniem mamy szansę stworzyć najlepszą ofertę na rynku – przekonuje w rozmowie z “PB” Konrad Selerski, prezes Autohero Polska.

Jak długo trzeba czekać na nowy samochód?

Ile trzeba czekać na nowy samochód? Na te modele poczekasz najkrócej! Odłożenie zakupu nic nie dało potencjalnemu nabywcy, bo ceny cały czas rosną, ale efektem mniejszej liczby zamówień jest obserwowany obecnie nieznaczny wzrost dostępności samochodów na rynku Andrzej Banaś Widać pierwsze zwiastuny poprawy sytuacji rynkowej jeśli chodzi o dostępność aut – ocenia Carsmile.

Czas potrzebny do „zdobycia” nowego samochodu w Polsce wynosi obecnie 2,5 miesiąca, choć wiąże się to z koniecznością poszukiwań oraz ustępstw jeśli chodzi o wyposażenie. Na wyprodukowanie auta według indywidualnej konfiguracji wciąż czeka się długo, średnio ok.10 miesięcy, ale tu też widać pewną poprawę.

Na tę wiadomość nabywcy nowych aut czekali przynajmniej 12 miesięcy. – Widzimy nieznaczną poprawę sytuacji na rynku jeśli chodzi o dostępność. Nie jest to jeszcze przełom, ale pierwsze symptomy powrotu do normalności. Zamówienia się stopniowo „rozkorkowują”, dzięki czemu samochody będą produkowane coraz szybciej.

 1. Oczywiście stanie się to pod warunkiem, że nie zaskoczą nas kolejne zdarzenia porównywalne do pandemii czy wojny – mówi Michał Knitter, wiceprezes Carsmile.
 2. Na rynku można obecnie mówić o dwóch zjawiskach, które definiują nową „normalność” polskiej motoryzacji.
 3. Obliczany przez nas uśredniony czas produkcyjny samochodów, czyli okres oczekiwania na pojazd zamówiony według indywidualnej konfiguracji, wynosi obecnie dla całego rynku aut osobowych w Polsce około 10 miesięcy i nadal jest to swego rodzaju loteria.
You might be interested:  Jak Otworzyć Samochód Gdy Padł Akumulator?

W przypadku części modeli widzimy jednak, że czasy produkcyjne uległy skróceniu – przyznaje Sylwester Łagowski, koordynator działu zamówień w Carsmile. Ale jest też drugi oblicze rynku. – Gdy weźmiemy pod uwagę czas, w jakim jesteśmy w stanie niejako zdobyć poszukiwany model samochodu przeglądając zasoby kilkudziesięciu dilerów danej marki w całej Polsce, to ten uśredniony wynik skraca się radykalnie.

 • Możemy powiedzieć, że zdobycie poszukiwane auta zajmuje obecnie w Polsce średnio ok.2,5 miesiąca i tu widzimy znaczącą poprawę względem poprzednich kwartałów – informuje Sylwester Łagowski.
 • Oczywiście taki sposób poszukiwania, czy „polowania” na samochód, wymaga podglądu oferty kilkudziesięciu dealerów danej marki, a także pewnych ustępstw ze strony nabywcy.

– Normą jest dziś prezentowanie klientowi dwóch ofert: auta stworzonego według indywidulanej konfiguracji, na które trzeba czekać średnio ok.10 miesięcy, a często dłużej, oraz samochodu dostępnego w znacznie krótszym czasie, często nawet „od ręki” ale w innej wersji silnika czy wyposażenia.

 • Nabywcy zwykle decydują się na tę drugą opcję, co w efekcie usprawnia też funkcjonowanie całego rynku.
 • To jest nasza nowa normalność – wyjaśnia Knitter.
 • Gdy klient decyduje się mimo wszystko poczekać na wyprodukowanie indywidulanie skonfigurowanego samochodu, musi liczyć się z tym, że pierwotnie podany termin ulegnie wydłużeniu, a cena auta wzrośnie.

– To jest wciąż swego rodzaju loteria – podkreśla Knitter. Wśród samochodów, które według Carsmile są obecnie „do zdobycia” na rynku w czasie wynoszącym ok. miesiąca wymienić można: BMW X3 i Serię 8, Hyundaia i10 oraz Konę, sporo modeli Audi choć nie we wszystkich typach nadwozia (np.

A4, Q7, Q8, czy e-trona, ale nie w wersji GT), kilka modeli Forda (Puma, Kuga, Transit), Peugeota 308 i 3008, Suzuki Swift i Vitarę, Mercedesa CLA, VW T-Crossa czy Seata Ibizę. Podany miesięczny okres oczekiwania oznacza, że w tym czasie auto jest „do zdobycia” w Polsce, ale zwykle wiąże się to z koniecznością pewnych ustępstw ze strony nabywcy.

Jak kupić w POLSCE samochód UŻYWANY i nie wbić się na MINĘ albo TRUPA.

Z drugiej strony, jeśli spojrzymy na czasy produkcyjne samochodów, a zatem takie, gdzie nabywca decyduje się czekać dłużej, aby mieć auto skonfigurowane według jego potrzeb, to tutaj pojawiają się terminy wynoszące nawet rok, czasem półtora roku, a w skrajnych przypadkach nawet 2 lata.

 1. Co ważne, producent podaje zwykle tylko przybliżony czas dostawy samochodu do Polski, co oznacza, że podany pierwotnie termin może się jeszcze wydłużyć, a cena ulec zmianie.
 2. Wśród samochodów mających obecnie wyjątkowo odległe czasy produkcyjne można wymienić: Toyotę Corollę (kombi lub sedan), Porsche 718 Cayman Coupe, Dacię Spring, BMW i4 oraz X7, Audi e-tron w wersji GT, Audi A3 i A7 z nadwoziem typu sedan czy Teslę 3.

Z czego wynika obserwowana przez Carsmile nieznaczna poprawa dostępności aut ? Powodów jest kilka. Wzrost cen samochodów, sięgający średnio 30-40% w skali roku, jeśli uwzględnimy wszystkie elementy składające się na koszt użytkowania (ceny katalogowe, rabaty, WIBOR, ubezpieczenie, koszty serwisowania, itp.), spowodował, że część klientów wstrzymała się z zakupem licząc na to, że samochody przestaną drożeć, a nawet potanieją.

Odłożenie zakupu nic nie dało potencjalnemu nabywcy, bo ceny cały czas rosną, ale efektem mniejszej liczby zamówień jest obserwowany obecnie nieznaczny wzrost dostępności samochodów na rynku – przyznaje Sylwester Łagowski z Carsmile. Dodaje też, że spora grupa klientów, poszukując auta kilka miesięcy temu, składała zamówienia u kilku dilerów jednocześnie, na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Efektem tego typu zachowań jest pojawienie się rynku pewnej puli samochodów, z których ktoś zrezygnował. Jest też inny powód poprawy sytuacji rynkowej: – Platformy takie jak Carsmile, od półtora roku borykając się z wydłużonymi terminami dostaw aut do Polski, niejako przyzwyczaiły się już do w tej nowej normalności.

Nauczyliśmy się wyciągać auta dosłownie spod ziemi, przekonujemy klientów, aby zamiast czekać rok na wybrany model, decydowali się na bardziej dostępną alternatywę– ujawnia koordynator działu zamówień Carmile. Jaki jest obecnie miesięczny koszt użytkowania najtańszego samochodu? Najlepiej obrazuje to miesięczny czynsz wynajmu (abonament), który uwzględnia cenę zakupu, koszt finansowania (WIBOR), ubezpieczenie oraz wydatki na serwis.

Uśredniony miesięczny koszt użytkowania 15 najtańszych dostępnych obecnie na rynku modeli wynosi obecnie według szacunków Carsmile ok.1 186 zł netto, przy umowie na 3 lata i wkładzie własnym wynoszącym ok.10%. Mediana ceny katalogowej dla grupy 15 najtańszych aut wynosi obecnie 74 tys.

 • Zł brutto, co również pokazuję skalę zmian, jakie zaszły na rynku w ostatnich 2-3 latach.
 • Małe samochody zdrożały najbardziej, ponieważ w ich przypadku obowiązujące od lipca br.
 • W UE nowe wymogi odnośnie obowiązkowego wyposażenia w systemy bezpieczeństwa okazały się najbardziej „dotkliwe”.
 • Wzrost cen aut wynika też z podwyżki cen surowców, ograniczeń w produkcji elektroniki i podzespołów, zwiększonych kosztów transportu, osłabienia złotego, a także wzrostu stóp procentowych.
You might be interested:  Jak Samemu Kupić Samochód W Niemczech?

– Każdy miesiąc zwłoki w zamówieniu auta to dodatkowy koszt rzędu 38 zł netto miesięcznie w segmencie najtańszych aut – podsumowuje Knitter.

Jak działa Autohero?

To Ty decydujesz, w jaki sposób odbierzesz swój nowy samochód – Możemy dostarczyć Twój nowy samochód pod same drzwi ciężarówką Autohero (jeśli jest dostępna) lub możesz odebrać go z naszego punktu wydań. Przy kasie wybierz jedną z opcji dostawy lub odbioru.

 1. Przed dostawą przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty oraz dokładnie sprawdzimy i wyczyścimy Twój nowy samochód po raz ostatni, a następnie poinformujemy Cię, gdy tylko Twole auto będzie gotowe do przekazania.
 2. Przekazanie samochodu to moment, w którym po raz pierwszy spotykasz się ze swoim nowym samochodem.

Tutaj nasz ekspert pokaże Ci wszystkie szczegóły Twojego nowego samochodu i odpowie na wszelkie pytania – tutaj również kończą się inne ważne etapy, takie jak kontrola pojazdu, który wymieniasz, lub ostateczna płatność za zamówienie przy odbiorze. Dostawa do domu Odbiór osobisty

Gdzie kupić auto przez Internet?

Automarket.pl: największy wybór pewnych aut przez Internet – Bogatą ofertę samochodów nowych i używanych znajdziesz na Automarket.pl. Za naszą platformą sprzedaży samochodów stoi Grupa PKO Banku Polskiego, największa instytucja finansowa w kraju. Automarket.pl to nowa platforma cyfrowa oferująca kilkaset nowych oraz pewnych i sprawdzonych samochodów używanych.

 • wynajem długoterminowy,
 • leasing (dla firm i klientów indywidualnych),
 • pożyczka,
 • gotówka.

Jeśli chcesz wszystkie formalności, od wyboru auta do finalizacji zamówienia, zrealizujesz przez Internet! Na życzenie możemy też dostarczyć wybrane przez Ciebie auto pod Twój dom. W serwisie znajdziesz auta niemal wszystkich marek i segmentów. Samochody pochodzą od sprawdzonych i wiarygodnych partnerów.

Co obejmuje gwarancja Autohero?

Co obejmuje Gwarancja Autohero odpowiada przed Kupującym z tytułu Gwarancji, jeżeli Pojazd ma wadę fizyczną. Odpowiedzialność Autohero z tytułu Gwarancji obejmuje tylko wady powstałe z przyczyn tkwiących w Pojeździe. Wada fizyczna polega na niezgodności Pojazdu z Umową.

Czy Autohero jest bezpieczne?

Najczęściej zadawane pytania | Autohero.com Wygodnie W prosty sposób kupujesz swój samochód online. Następnie my dostarczamy go pod Twój dom – i to w całej Polsce. Bezpiecznie Z nami jesteś bezpieczny przez cały czas – z 21-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy oraz roczną gwarancją. Indywidualnie Dowolność wyboru gwarantowana! Od finansowania po zakres gwarancji, to Ty składasz zamówienie wedle własnych życzeń. : Najczęściej zadawane pytania | Autohero.com

Co obejmuje gwarancja Autohero?

Co obejmuje Gwarancja Autohero odpowiada przed Kupującym z tytułu Gwarancji, jeżeli Pojazd ma wadę fizyczną. Odpowiedzialność Autohero z tytułu Gwarancji obejmuje tylko wady powstałe z przyczyn tkwiących w Pojeździe. Wada fizyczna polega na niezgodności Pojazdu z Umową.

Jak działa Autohero?

To Ty decydujesz, w jaki sposób odbierzesz swój nowy samochód – Możemy dostarczyć Twój nowy samochód pod same drzwi ciężarówką Autohero (jeśli jest dostępna) lub możesz odebrać go z naszego punktu wydań. Przy kasie wybierz jedną z opcji dostawy lub odbioru.

Przed dostawą przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty oraz dokładnie sprawdzimy i wyczyścimy Twój nowy samochód po raz ostatni, a następnie poinformujemy Cię, gdy tylko Twole auto będzie gotowe do przekazania. Przekazanie samochodu to moment, w którym po raz pierwszy spotykasz się ze swoim nowym samochodem.

Tutaj nasz ekspert pokaże Ci wszystkie szczegóły Twojego nowego samochodu i odpowie na wszelkie pytania – tutaj również kończą się inne ważne etapy, takie jak kontrola pojazdu, który wymieniasz, lub ostateczna płatność za zamówienie przy odbiorze. Dostawa do domu Odbiór osobisty

Czy zaliczka w Autohero jest zwrotna?

Jeżeli mimo to Klient odzyska Zaliczkę w okresie upoważniającym do odstąpienia bez podania przyczyny, Autohero uzna to za powiadomienie o odstąpieniu od umowy, a Pojazd zostanie wystawiony do sprzedaży na Stronie Internetowej. W pozostałych przypadkach Zaliczka zostanie zaliczona na poczet ceny zakupu.

Related Post