Auto Blog-Pomóc drogowa Autopomoc Gdzie Zaparkować Samochód Przy Stadionie Narodowym?

Gdzie Zaparkować Samochód Przy Stadionie Narodowym?

0 Comments

Gdzie Zaparkować Samochód Przy Stadionie Narodowym
Gdzie zostawić auto? – Organizator prosi o kierowanie się do bram, które zostały wskazane na biletach. Parking dla osób z niepełnosprawnościami (posiadających legitymację parkingową osoby niepełnosprawnej) znajduje się na terenach zewnętrznych Stadionu Narodowego, w pobliżu bramy numer 1.

Skorzystanie z parkingu wewnętrznego (wjazd na parking podziemny bramą numer 1) dla osób niepełnosprawnych jest możliwy za okazaniem legitymacji parkingowej osoby niepełnosprawnej oraz biletu na wydarzenie na miejsca N przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Osoby, które wybierają się na koncert samochodem, motocyklem, busem lub autokarem mogą skorzystać z parkingu na błoniach Stadionu Narodowego.

Bilety postojowe będzie można kupić przy wjeździe na parking w miarę dostępności miejsc lub na www.sklep.pgenarodowy.pl. Ceny biletów w sprzedaży internetowej: motocykl – 15 zł, samochód osobowy – 25 zł, bus – 50 zł, autokar – 100 zł. W dniu imprezy parking na błoniach będzie działał w godzinach 6.00 – 00.00.

Ile kosztuje parking na Stadionie Narodowym?

STRONA ARCHIWALNA – DOTYCZY EDYCJI 2022. INFORMACJE DOTYCZĄCE EDYCJI 2023 POJAWIĄ SIĘ WKRÓTCE Godziny funkcjonowania – od 06:00 – do 00:00 Wjazd na parking od strony ul. Zamoyskiego oraz od ul. Sokolej Cennik miejsc parkingowych obowiązujących na terenie PGE Narodowego przy zakupie w sklepie internetowym:

Parking zewnętrzny motocykl –15,00 złParking zewnętrzny samochód osobowy – 25,00 złParking zewnętrzny bus – 50,00 złParking zewnętrznych autokar – 100,00 zł

Cennik miejsc parkingowych w dniu wydarzenia:

Parking zewnętrzny motocykl – 25,00 złParking zewnętrzny samochód osobowy – 35,00 złParking zewnętrzny bus – 60,00 złParking zewnętrznych autokar – 110,00 zł

PARTNERZY PATRON MEDIALNY – ORGANIZATOR – Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji Zgadzam się

Czy parking przy Stadionie Narodowym jest platny?

Codzienne funkcjonowanie parkingu

Parking zewnętrzny jest dostępny w godzinach funkcjonowania PGE Narodowego z wyłączeniem dni, w których odbywają się imprezy masowe. Uwaga: opłaty za postój na parkingu podczas imprez masowych oraz podczas trwania Zimowego Narodowego pobierane są przez kasjerów na wjazdach. Parking wewnętrzny: sprawdź zasady funkcjonowania TUTAJ, Opłata za postój może być zrealizowana w Parkingowych Kasach Automatycznych lub w Punkcie Obsługi Parkingu (POP). Ważne: brak możliwości opłaty na szlabanie wyjazdowym.

You might be interested:  Jak Sprawdzić Czy Za Samochód Zapłacono Akcyzę?

Kontakt z Punktem Obsługi Parkingu tel: 22 295 96 00 Email: [email protected] Funkcjonowanie parkingu podczas imprezy masowej

Parking działa zgodnie z założeniami imprezy masowej, szczegółowe godziny otwarcia publikowane są przed każdą imprezą masową. Cennik miejsc parkingowych obowiązujących na terenie PGE Narodowego podczas imprez masowych: • parking zewnętrzny motocykl – 25 zł • parking zewnętrzny samochód osobowy – 35 zł • parking zewnętrzny bus – 60 zł • parking zewnętrzny autokar – 110 zł Cennik miejsc parkingowych obowiązujących na terenie PGE Narodowego podczas imprez masowych, przy zakupie w sklepie internetowym (w przypadku uruchomienia sprzedaży): • parking zewnętrzny motocykl – 15 zł • parking zewnętrzny samochód osobowy – 25 zł • parking zewnętrzny bus – 50 zł • parking zewnętrzny autokar – 100 zł

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów parkingowych na poszczególne wydarzenia znajdują się na dole tej strony. Parking Parkuj i Jedź (P+R)

Parking zlokalizowany na błoniach PGE Narodowego, przy stacji kolejowej Warszawa Stadion. Godziny otwarcia parkingu P+R: • poniedziałek-czwartek w godz.: 4.30-2.30 • piątek w godz.: 4.30-22.00 • sobota, niedziela i święta parking jest nieczynny

Uwaga! W przypadku organizacji imprez przez operatora PGE Narodowego mogą zostać wprowadzone ograniczenia w zakresie funkcjonowania parkingu – szczegółowe informacje publikowane są na stronie www.ztm.waw.pl oraz poniżej.

Wyłączenia parkingu P+R w sierpniu, wrześniu i październiku 2022:

1-2, 8-9, 15-16, 22-23 oraz 29-30 października 1, 5-6, 11-13, 16,19-20 oraz 26-27 listopada

Zobacz regulamin parkingu Parkuj i Jedź, Drogi dotarcia do parkingów PGE Narodowego Na PGE Narodowym rozpoczęliśmy sezon wielkich imprez! W tym roku spotkamy się m.in. podczas licznych koncertów światowych gwiazd oraz ważnych meczów reprezentacji Polski. Przygotuj się na te wydarzenia i zakup online bilet na parking zewnętrzny na błoniach PGE Narodowego. Wybierasz się na mecz Polska – Węgry na PGE Narodowym samochodem? Już teraz możesz kupić tańszy bilet parkingowy online. Podczas wydarzenia “Odważ się być zdrowym na PGE Narodowym” obowiązywać będzie płatny parking na błoniach PGE Narodowego. Wjazdówki będzie można nabyć przy wjeździe na miejsce postojowe.

Jak kupic bilet na parking PGE narodowy?

Sprzedaż biletów na zewnętrzny parking zlokalizowany na błoniach PGE Narodowego jest dostępna na stronie internetowej sklep. pgenarodowy.pl.

Jak dojechac na parking PGE narodowy?

Jak dojechać – PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

You might be interested:  Jak Przekształcić Samochód Ciężarowy Na Osobowy?
  • Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. PARKING ZEWNĘTRZNY na błoniach PGE Narodowego. Sprzedaż dostępna na stronie internetowej (). INNE PARKINGI:
   • Parking pod Pałacem Kultury (płatny) – ogólnodostępny. Wjechać będzie mógł każdy kto opłaci bilet. Stamtąd jest najłatwiejszy dojazd/dojście na stadion.
   • Parkingi Park & Ride – system ww. parkingów umożliwia bezpłatne parkowanie pojazdów osobom, które w chwili wyjazdu z parkingu przedstawią ważny bilet dobowy lub o dłuższym okresie ważności.
  • Można kupić miejsce parkingowe na KupBilet.pl do biletów VIP SILVER i GOLD w cenie 50 zł ().
   • Bilet Parkingowy do biletów VIP Silver i Gold na parking podziemny pod stadionem przysługuje tylko i wyłącznie do opłaconych biletów VIP Silver i Gold w sektorach: V1, V2, V3, V4, V5 – Gold i C2, C3 – Silver. Do jednego biletu VIP na sektory V1-V5 i C2-C3 przysługuje prawo zakupienia jednego biletu parkingowego.
   • Uwaga!: Sprzedaż biletów parkingowych będzie prowadzona do wyczerpania wolnych miejsc na parkingu podziemnym.
   • Organizatorzy odradzają przyjazd na PGE Narodowy samochodem. Na PGE Narodowy warto wybrać się już na godzinę 18.00.
  • Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. Dojazd na PGE Narodowy jest możliwy autobusem, tramwajem lub rowerem miejskim.
   • Autobusem: Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72.
   • Tramwajem: Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77.
   • Stacja Rondo Waszyngtona – PGE Narodowy
   • ,
  • Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. Wyjazd z PGE Narodowego jest możliwy autobusem, tramwajem lub rowerem miejskim.
   1. Autobusem: Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72.
   2. Tramwajem: Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77.
   3. Stacja Rondo Waszyngtona – PGE Narodowy
  • Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. Dojazd na PGE Narodowy jest możliwy kolejką.
   • Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich.
  • Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie. Wyjazd z PGE Narodowego jest możliwy kolejką.
   1. Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich.
 • : Jak dojechać – PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

  Czy Parkuj i Jedź jest darmowe?

  System parkuj i jedz – parkingi i stacje metra System „Parkuj i Jedź” (Park & Ride) umożliwia bezpłatne parkowanie pojazdów osobom, które w chwili wyjazdu z parkingu przedstawią ważny:

  You might be interested:  Co Oznacza Kontrolka Samochód Z Kluczykiem Opel Astra H?

  bilet dobowy, 3-dniowy, 30-dniowy, 90-dniowy, dokument uprawniający do bezpłatnych przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez m.st. Warszawę.

  W pozostałych przypadkach osoby korzystające z parkingu zobowiązane są do uiszczenia przy wyjeździe z parkingu jednorazowej opłaty za wynajem miejsca parkingowego w wysokości 100 zł.

  Parkingi “Parkuj i Jedź” czynne sa codziennie w godzinach 4.30 do 2.30.

  Pozostawienie pojazdu w godzinach zamknięcia parkingu wiąże się z naliczeniem jednorazowej opłaty za wynajem miejsca parkingowego w wysokości 100 zł. Na wszystkich parkingach jest możliwość zakupu biletów uprawniających do przejazdu liniami ZTM oraz do pozostawienia pojazdu na parkingach „Parkuj i Jedź” bez opłat. Oprócz parkingów samochodowych Zarząd Transportu Miejskiego zarządza rozwiniętą siecią parkingów rowerowych, znajdujących się przy parkingach P+R oraz przy pętlach autobusowych, stacjach metra itp.

  Wykaz parkingów “Parkuj i Jedź” Anin, rejon skrzyżowania ul. Szpotańskiego i VIII Poprzecznej, przy stacji SKM Warszawa Anin Włochy, Al. Krakowska, przy skrzyżowaniu z Mineralną. Przy pętli autobusowej P+R Al. Krakowska oraz pętli tramwajowej. Praga Północ, ul.

  Targowa 72, Centrum Handlowe “Warszawa Wileńska ” Wawer, okolice skrzyżowania ulicy Widocznej i Nagietkowej, przy stacji SKM Warszawa Wawer Praga Północ, ul. Jagiellońska, przy przystanku Śliwice Ursynów, okolice skrzyżowania alei Komisji Edukacji Narodowej i ulicy Indiry Gandhi, na tyłach Multikina ul.

  Orląt Lwowskich 45, przy pętli autobusowej Ursus Niedźwiadek Żoliborz, okolice skrzyżowania ulicy Słowackiego i Włościańskiej, przy stacji metra “Marymont” Bielany, okolice skrzyżowania ulicy Kasprowicza i Nocznickiego, przy węźle komunikacyjnym “Młociny”.

  B ielany, okolice skrzyżowania ulicy 30 Pułku Strzelców Kaniowskich i Zgrupowania AK “Kampinos”, przy węźle komunikacyjnym “Młociny”. Ursynów, okolice skrzyżowania alei Komisji Edukacji Narodowej i ulicy Ciszewskiego, przy stacji metra “Stokłosy”. Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej przy Beli Bartoka, nad stacją metra “Ursynów”.

  Mokotów, okolice skrzyżowania ulicy Puławskiej i Alei Wilanowskiej, przy pętli autobusowej. Bemowo, ul. Połczyńska 8, pomiędzy salonem samochodowym a torami kolejowymi. : System parkuj i jedz – parkingi i stacje metra

  Ile miejsc parkingowych na Stadionie Narodowym?

  Opis budynku Obiekt zapewnia dostęp do 1800 miejsc parkingowych.

  Czy w Złotych Tarasach jest parking?

  Informacje praktyczne – Parking zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Złote Tarasy, które znajdują się naprzeciwko Dworca Centralnego i blisko Pałacu Kultury i Nauki. Obiekt zlokalizowany jest w centrum Warszawy z dobrą komunikacją autobusową i tramwajową, a także w bliskim sąsiedztwie stacji metra Centrum. Samochody zasilane LPG mogą korzystać z parkingu.

  Related Post