Auto Blog-Pomóc drogowa Nowości samochodowe Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce?

Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce?

0 Comments

Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce
Tesla wreszcie doczekała się polskiego przedstawicielstwa. Ruszyła polska strona internetowa, przez co można kupić auta Elona Muska bezpośrednio u producenta. Na oficjalnej stronie Tesli mamy już dostępny polski konfigurator.

Ile kosztuje Tesla z salonu?

Tesla Model 3 – oto ceny samochodu w Polsce – fot. tesla.com Tesla Model 3 to elektryczny sedan produkowany od 2017 roku. Standardowa wersja pojazdu rozpędza się do 100 km/h w 6,1 s, jednak Model 3 Long Range potrzebuje na to 4,4 s, a Model 3 Performance zaledwie 3,3 s.

 1. Zasięg wynosi od 491 do 602 km w zależności od wersji.
 2. Przejdźmy jednak do cen.
 3. Za standardową z napędem na tylne koła zapłacimy obecnie od 244 990 złotych,
 4. Samochód z napędem na wszystkie koła kosztuje od 284 990 złotych (Long Range) oraz od 305 990 złotych (Performance).
 5. Dopłacić musimy, jeśli zażyczymy sobie np.

kolor lakieru inny niż biały (od 5500 do 10 000 złotych), 19″ koła (8000 złotych) lub dwukolorowe wnętrze (5500 zł). Rozszerzony autopilot wiąże się z dopłatą 19 500 zł, a pakiet z monitorowaniem sygnalizacji świetlnej i znaków STOP – 39 000 złotych.

 • W zależności od wybranej wersji Tesla zamówiona dziś trafi do nas między październikiem tego roku a marcem przyszłego.
 • Ile kosztuje Tesla Model 3 w przypadku egzemplarzy z rynku wtórnego? Wersje z podstawowym napędem z początków produkcji można znaleźć od ok.150 000 złotych,
 • Dokładając kolejne 50 000 złotych znajdziemy już egzemplarze z napędem 4×4 i bogatym wyposażeniem.

Samochody w najlepszym stanie i z symbolicznym przebiegiem na poziomie ok.30 000 km kosztują do 300 tysięcy złotych.

Ile kosztuje Tesla 2022?

Tesla Model S Plaid znowu w konfiguratorze, Model X Plaid również – Model S Plaid kosztuje nieco mniej niż na podstawie informacji z Niemiec, jest o dokładnie 97 000 złotych droższy niż wtedy, gdy jego ceny zniknęły ze stron producenta. W pakiecie otrzymujemy biały lakier i czarne wnętrze oraz trzy silniki przyspieszające auto do 100 km/h w 2,1 sekundy.

Szacowany zasięg na 19-calowych felgach Tempest z kołpakami Aero to 600 jednostek WLTP (): Model X Plaid startuje od 683 990 złotych, przyspiesza do 100 km/h w 2,6 sekundy, w standardzie sprzedawany jest z 20-calowymi felgami Cyberstream. Za 30 500 złotych możemy zamienić je na 22-calowe felgi Turbine.

Elektryczny SUV dostępny jest wyłącznie w wariancie z sześcioma siedzeniami, z kolei Model S na razie oferowany jest z wnętrzem pięciomiejscowym. W Modelu S Plaid za 21-calowe felgi Arachnid przyjdzie nam zapłacić dodatkowe 24 500 złotych. I w Modelu S Plaid, i w Modelu X Plaid za czarny lakier dopłacimy 9 000 złotych, za pozostałe kolory (w tym czerwony) – 11 400 złotych.

 1. Białe wnętrze to dopłata 12 000 złotych, tyle samo kosztuje wnętrze kremowe.
 2. Od wykończeń droższe są funkcje oprogramowania: Rozszerzony Autopilot kosztuje 19 500 złotych, Pełna Zdolność do Samodzielnej Jazdy /FSD to wydatek 39 000 złotych.
 3. Producent obiecuje, że obydwa auta będą do odbioru między grudniem 2022 a lutym 2023.

Biorąc pod uwagę, że Tesla w podsumowaniu roku 2022 może zechcieć pochwalić się wznowieniem dostaw wariantów Plaid do Europy, jesteśmy skłonni wierzyć, że pierwsza data jest całkiem realna. Nie zdziwilibyśmy się nawet, gdyby samochód zadebiutował na Starym Kontynencie nieco wcześniej.

Tesla Model S Long Range ma być dostępna w 2023 roku, na razie nie wiemy, ile będzie kosztować. Jeśli zasugerujemy się proporcjami cen w Stanach Zjednoczonych, łatwo wyliczymy, że auto powinno startować od 519 990 złotych. A takie oto wiadomości otrzymują ci, którzy posiadają już rezerwację na Model S Plaid lub Model X Plaid.

W obu przypadkach w roli ilustracji otwierającej wykorzystano pierwszy z modeli: Jeśli podoba Ci się nasza praca, możesz nas, Mogą Cię też zainteresować poniższe ogłoszenia: : Nowe ceny Tesli Model S Plaid, są też terminy odbiorów: 666 990 zł, grudzień 2022-luty 2023.

Ile jest Tesli w Polsce 2022?

Elon Musk i jego polscy wyznawcy. Ile Tesli jeździ po naszych drogach?

Mimo licznych problemów jakościowych i skandali wywoływanych przez Elona Muska, charyzmatycznego założyciela Tesli, firmie udało się wypłynąć na szerokie wody. W rekordowo krótkim czasie z marginalnego producenta realizującego wizję bogatego ekscentryka, Tesla stała się synonimem innowacyjności i marką, która na dobre rozgościła się w samochodowym świecie.

Sukces Tesli zdaje się potwierdzać powiedzenie “dobrze czy źle, byle po nazwisku”. Liczne wpadki natury jakościowej nie przeszkodziły w wykreowaniu wizerunku producenta, który coraz mocniej szturmuje, Tesla bez wątpienia zrewolucjonizowała rynek motoryzacyjny wprowadzając do skostniałej branży innowacyjne formy zarządzania i produkcji.

 1. Efekty takiego podejścia śmiało uznać można za imponujące.
 2. W 2021 roku amerykańska marka dostarczyła nabywcom ponad 936 tys.
 3. Samochodów.
 4. To – uwaga – o 87 proc.
 5. Więcej niż w roku 2020.
 6. Za zdecydowaną większość z dostarczonych klientom pojazdów odpowiada, która w ubiegłym roku znalazła przeszło 575 tys.
 7. I szturmem wdarła się na 10.

miejsce rankingu najchętniej kupowanych nowych aut na świecie. Elektryczne pojazd wyprzedziło w rankingu m.in. takie ikony, jak:

Volkswagena Polo (448 tys. egzemplarzy),Volkswagena Passata (418 tys. egzemplarzy),Volkswagena Golfa (309 tys. egzemplarzy).

Pojazdy stworzone przez firmę Elona Muska mają też wielu zwolenników w Polsce. Ile aut marki Tesla porusza się obecnie po naszych drogach? Jak wynika z informacji, jakie uzyskaliśmy w Ministerstwie Cyfryzacji (sprawuje nadzór nad CEPiK), w połowie lutego 2022 roku w Polsce zarejestrowanych były 2134 Tesle.

 1. W tym miejscu należą się jednak pewne wyjaśnienia.
 2. Zgodnie z utartą tradycją bałaganu w państwowych bazach danych 1969 samochodów zarejestrowanych jest pod marką Tesla.
 3. Pozostałe 165 figuruje w CEPiKu jako auta marki Tesla Motors.
 4. Zdecydowanie największą reprezentację ma w naszym kraju Tesla Model 3,
 5. Takich samochodów zarejestrowanych jest już ponad 1,2 tys.

(1209 sztuk na 15 marca 2022). Trudno mówić o dokładnych liczbach, bowiem pojazdy amerykańskiej marki sprawiają urzędnikom wydziałów komunikacji pewne problemy. Dość powiedzieć, że wśród zarejestrowanych w Polsce egzemplarzy znajdziemy takie kwiatki, jak markę “Tesla” model “Motors” (jeden zarejestrowany) lub markę “Tesla” model “-” (23 zarejestrowane). Jeśli skupić się jedynie na prawidłowo zidentyfikowanych egzemplarzach drugie miejsce na liście popularności zajmuje Tesla Model S. Takich aut w Polsce mamy obecnie około 620 egzemplarzy. Ostatnie miejsce podium na liście popularności zajmuje Tesla Model X z wynikiem blisko 200 zarejestrowanych egzemplarzy (około 194).

You might be interested:  Jak Sprawdzić Czy Samochód Ma Dpf Po Vin?

Czy Tesle można ładować w domu?

Instalacja do Ładowania w Domu – Jak długo trwa montaż domowej instalacji do ładowania? Montaż instalacji do ładowania w domu może zająć kilka godzin. Bardziej skomplikowany montaż może zająć maksymalnie dwa dni. Ile kosztuje montaż domowej instalacji do ładowania pojazdów Tesla? Koszty instalacji różnią się w zależności od instalacji elektrycznej oraz rodzaju instalacji do ładowania pojazdów.

Tesla może przekazać listę rekomendowanych elektryków w Twojej okolicy, którzy mogą przygotować wycenę na podstawie nieodpłatnej wizyty w miejscu instalacji. Czy mogę używać zwykłego gniazdka do ładowania pojazdu? Tak. Domowy adapter typu C/F (220 – 240 V) jest standardowym wyposażeniem wszystkich nowych samochodów Tesla.

Zapewnia w przybliżeniu od trzech do pięciu kilometrów zasięgu na jedną godzinę ładowania, w zależności od samochodu. Aby uzyskać najlepsze efekty przy ładowaniu w domu, zalecamy zainstalowanie Wall Connector, W moim garażu mam już gniazdo 240 V. Czy mogę je wykorzystać? Istnieje wiele różnych typów gniazdek 240 V.

Tesla obsługuje adaptery do większości popularnych gniazdek, Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o programie zachęcającym związanym z ładowaniem w domu? Programy zachęcające mogą dotyczyć instalacji do ładowania w konkretnej lokalizacji i są zwykle stosowane na szczeblu lokalnym, często w formie obniżonej stawki za korzystanie z energii elektrycznej lub rabatów od dostawców energii.

Skontaktuj się ze swoim dostawcą energii elektrycznej, aby dowiedzieć się, czy ma on specjalne stawki za ładowanie samochodów elektrycznych.

Ile kosztuje utrzymanie Tesli?

Podsumował koszty użytkowania tesli. Najdroższa była. wymiana ekranu Podsumował koszty użytkowania tesli. Najdroższa była. wymiana ekranu 17.08.2020 08:45 Tesla Model S Źródło zdjęć: © mat. prasowe Samochody elektryczne mogą przekonać do siebie niskimi kosztami eksploatacji, o ile nie dojdzie do wymiany ogniw. Potwierdza to przykład Tesli Model S, której właściciel przejechał 300 tys. km bez większych napraw. Kierowca podzielił się kosztami użytkowania. Jeszcze kilka lat temu kupno Tesli było ryzykowne. Nie było wiadomo, jak z upływem czasu poradzą sobie, a mały staż rynkowy firmy budził wiele wątpliwości. Steve Sasman jednak zaryzykował i kupił używany model S P85 z przebiegiem 56 tys. km za ok.80 tys.

 • Dolarów (ok.292 tys. zł).
 • Gdy ją sprzedawał, aut miało 344 515 km na liczniku.
 • Według Steve’a cały koszt użytkowania (bez oczywiście ładowania) wyniósł 5415 dolarów (ok.20 tys. zł).
 • Co ciekawe, największym wydatkiem był zakup nowego, za pomocą którego obsługuje się nawet wycieraczki – ekran kosztował 2215 dolarów (ponad 8 tys.

zł). Dodatkowo wymieniono port do ładowania, klamkę i klasyczny akumulator. Do ostatecznej kwoty warto dodać też 2 komplety opon. Steve zauważył jednak, że gdyby w tym czasie jeździł klasycznym samochodem spalinowym, musiałby wydać na paliwo ok.20 tys. dolarów. Co ciekawe, ten egzemplarz Tesli przejechał już prawie pół miliona kilometrów, a kolejne koszty wyniosły ok.5 tys. dolarów. Nie jest to żadnym zaskoczeniem. Swego czasu, która przejechała ponad milion kilometrów. Niestety, w jej przypadku koszty użytkowania były o wiele, wiele większe. : Podsumował koszty użytkowania tesli. Najdroższa była. wymiana ekranu

Który model Tesli jest najlepszy?

MotorTrend: Tesla Model S Plaid to najlepsza Tesla w historii. Przyspieszenie w 1,98 s, bateria 100 kWh • SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – www.elektrowoz.pl Portal MotorTrend przeprowadził pierwsze niezależne testy, w których zbadał przyspieszenie Tesli Model S Plaid.

Jak długo trwa ładowanie Tesli?

Gniazdko 230 V (7,2 kW) – 11 godzin, stacja ładowania (22 kW) – 5 godzin, stacja ładowania (50 kW) – 2 godziny, stacja ładowania (150 kW) – 1 godzina.

Ile kosztuje wymiana baterii w Tesli?

Czy Tesla naprawdę kasuje krocie za wymianę baterii? – Koszty napraw w autoryzowanych stacjach obsługi (ASO) w porównaniu z “osiedlowymi” mechanikami są oczywiście wyższe i Tesla nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Biorąc pod uwagę koszt ok.175 dolarów (650 zł) za godzinę pracy serwisu Tesli, wydatek rzędu 20.000 dolarów za wymianę baterii nie jest niczym szokującym,

Istnieją oczywiście warsztaty nieautoryzowane, które wymieniają akumulatory dużo taniej, bo nawet za 5000 dolarów (ok.20.000 zł), jednak z racji nadal małej popularności elektryków – jest ich po prostu mało. Wniosek przychodzi jeden – bardziej opłaca kupić się nową Teslę na gwarancji, niż decydować się na zakup używanej, która w każdym momencie może wymagać wyjątkowo drogiej naprawy.

Jesteście tego samego zdania? Dajcie znać w komentarzach. Źródło: YouTube @Pommijatkat

Ile km może przejechać Tesla?

Dzięki szacowanemu zasięgowi do 634 kilometrów i dostępowi do największej na świecie i najpotężniejszej sieci szybkiego ładowania spędzisz mniej czasu na ładowaniu, a więcej w drodze.

Jaka jest najtańsza Tesla?

Ceny nowych modeli TESLA Model S wahają się od 330,000 do 654,000 PLN. Najtańszą wersją jest TESLA S 60 Hatchback II 320KM z bezstopniowa skrzynia biegów. Najdroższą wersją jest TESLA S 100 D Performance Hatchback II 613KM z bezstopniowa skrzynia biegów.

Gdzie kupić nową Teslę?

Można już kupić Teslę w Polsce. Ile kosztują elektryki amerykańskiego giganta? Na oficjalnej stronie mamy już dostępny polski konfigurator. Możemy zamówić trzy modele:\

Tesla Model 3, Tesla Model S, Tesla Model X.

Najtańszą Teslą na polskim rynku jest Model 3. Bazowa wersja kosztuje 195 490 zł brutto, ale do tej kwoty musimy jeszcze doliczyć koszty transportu auta do wyznaczonego miejsca (4 500 zł). Zamówienia można składać tylko online, ponieważ Tesla nie ma w Polsce autoryzowanego salonu, gdzie można by stacjonarnie zamówić auto.

wersja Standard Range Plus kosztuje 199 990 zł lub 1965 zł/miesięcznie (leasing na 48 m-cy, limit przebiegu 10 000 km) wersja Long Range AWD kosztuje 239 990 zł lub 2 552 zł/miesięcznie wersja Performance – 264 990 zł lub 2 919 zł/miesięcznie.

Czas oczekiwania na auta to około 4 miesięcy. Tesla Model X foto: Tesla : Można już kupić Teslę w Polsce. Ile kosztują elektryki amerykańskiego giganta?

Ile kilometrów przejedzie Tesla na jednym ładowaniu?

Tesla – Dobrymi liczbami chwali się oczywiście Tesla. Amerykańska marka znana ze swych samochodów elektrycznych oraz kontrowersyjnego Elona Muska pokazuje jednak dane pochodzące z testów przeprowadzanych w ramach norm NEDC, które są dużo mniej rygorystyczne niż WLTP.

 1. Z tego powodu zasięg podawany przez Teslę jest nieco zawyżony względem stanu faktycznego.
 2. Tesla Model 3, czyli jeden z najbardziej popularnych samochodów elektrycznych na całym świecie ma podawany zasięg wynoszący nieco ponad 600 kilometrów.
 3. W wypadku modelu Y zasięg jest nieco krótszy i wynosi on do około 500 kilometrów na jednym ładowaniu.

Kilkadziesiąt kilometrów więcej bez ładowania można z kolei pokonać prowadząc Teslę Model X. Topowym modelem jest oczywiście Tesla Model S, która ma nie tylko wręcz nieziemskie osiągi, ale też bardzo dobry szacunkowy zasięg wynoszący według amerykańskiego producenta aż niecałe 640 kilometrów na jednym ładowaniu.

You might be interested:  Ile Wynosi Akcyza Za Samochód Z Niemiec?

Ile kosztuje przejechanie 100 km Tesla?

Ile kosztuje ładowanie Tesli? Koszty eksploatacji na 100 km – Średni koszt ładowania na stacji Supercharger wynosi 1,30 zł za kWh. Jest to poglądowy przelicznik na europejskich stacjach marki Tesli. Aby porównać ceny Tesli z autami benzynowymi, przyjęto koszty benzyny w wysokości 4,35 zł/l (obecnie ceny na wielu stacjach dochodzą do 6,00 zł/l, co jeszcze bardziej zwiększa relacje cenowe).

 1. W wyliczeniach założono także zużycie pojazdu na 6,7 l/100 km.
 2. Pozwoliło to na wprowadzenie porównania, które wskazują na średnie koszty eksploatacji pojazdów.
 3. Według oficjalnych danych ze strony Tesli średni koszt przejechania 100 km z ładowaniem na stacji Supercharger kosztuje 23 zł (Tesla model S), 26 zł (Tesla model X) lub 20 zł w przypadku Tesli model 3.

Szacowany koszt eksploatacji pojazdu benzynowego został określony na odpowiednio 29 zł, 35 zł oraz 28 zł. Większe różnice w kosztach eksploatacji są widoczne przy przejechaniu 500 km. Szacunkowe ceny Tesli model S wynoszą 117 zł/500 km, co w przypadku auta osobowego wiązałoby się z wydatkiem rzędu 146 zł.

Ceny Tesli model X okazują się nieco wyższe. Średni koszt przejechania 500 km z ładowaniem na stacji Supercharger oszacowano na 129 zł. Koszt eksploatacji samochodu benzynowego to z kolei 176 zł. Najekonomiczniejszą opcją jest eksploatacja Tesli z modelu 3. Średni koszt przejechania 500 km wynosi 101 zł.

Koszt paliwa do auta benzynowego oszacowano w tym przypadku na 139 zł, co daje niespełna 40 zł różnicy. W poniższej tabeli prezentujemy zestawienie oszacowane przy pomocy oficjalnego kalkulatora Tesli. Możemy w nim porównać, ile kosztuje ładowanie Tesli w przeliczeniu na przejechane kilometry. Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce Jakie są rodzaje stacji szybkiego ładowania samochodów, ile kilometrów można przejechać na naładowanym do pełna samochodzie elektrycznym

Ile kosztuje ładowanie Tesli? Poglądowe ceny Tesli na 100, 500 i 1000 km. Aktualizacja cen: październik 2021

Tesla model S Tesla model X Tesla model 3
Średni koszt przejechania 100 km
Koszt ładowania na stacji Supercharger 23,00 zł 26,00 zł 20,00 zł
Koszt benzyny 29,00 zł 35,00 zł 28,00 zł
Średni koszt przejechania 500 km
Koszt ładowania na stacji Supercharger 117,00 zł 129,00 zł 101,00 zł
Koszt benzyny 146,00 zł 176,00 zł 139,00 zł
Średni koszt przejechania 1000 km
Koszt ładowania na stacji Supercharger 234,00 zł 259,00 zł 203,00 zł
Koszt benzyny 291,00 zł 352,00 zł 278,00 zł

Źródło: https://www.tesla.com/pl_PL/supercharger

Jaka jest najtańsza Tesla?

Ceny nowych modeli TESLA Model S wahają się od 330,000 do 654,000 PLN. Najtańszą wersją jest TESLA S 60 Hatchback II 320KM z bezstopniowa skrzynia biegów. Najdroższą wersją jest TESLA S 100 D Performance Hatchback II 613KM z bezstopniowa skrzynia biegów.

Ile kosztuje wynajęcie Tesli?

Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce Elektryczny 285 KM Automatyczna Napęd tylny Oblicz ratę na jaką Cię stać Finansowanie z Carsmile® Wybierz najlepszy kredyt samochodowy spośród oferty 16 banków i instytucji finansowych! Wybierając kredyt z Carsmile otrzymujesz niskie raty i nie wpłacasz wkładu własnego. Proces zamawiania odbywa się online, nasi doradcy oddzwonią do Ciebie i pomogą Ci wybrać wymarzony samochód. W kredycie możesz wybrać długi okres finansowania, nawet 72 miesiące! Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce Tylko tyle będzie Cię kosztował miesięcznie nowy TESLA Model 3 Sedan ! Jedna Rata Wszystkomająca! Wynajmując samochód nie bierzesz na siebie ryzyka zmiany stóp procentowych czyli wzrost miesięcznej opłaty. Rata Wszystkomająca w Carsmile® gwarantuje spokój. Nie martwisz się o naprawy, serwis oraz o zakup, przechowywanie i wymianę opon. To wszystko masz już w jednej stałej racie! Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce Tylko tyle będzie Cię kosztował miesięcznie nowy TESLA Model 3 Sedan ! Twoja miesięczna rata zawiera:

Obowiązkowe przeglądy + części 2 komplety opon z wymianą Pełne ubezpieczenie OC/AC/NW Pakiet Assistance Serwis Auto w 24h

Teraz w Carsmile® Tarcza Leasingowa! NOWOŚĆ! Niska rata i możliwość zwrotu auta sposobem na niepewne czasy. Wprowadzamy Tarczę Leasingową, aby przedsiębiorcy i konsumenci, dla których auto jest niezbędne do pracy, prowadzenia firmy lub realizacji obowiązków rodzinnych, mogli je kupić pomimo zawirowań w światowej gospodarce.

Leasing na rynku Standard Carsmile®
Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie
Brak obowiązku wykupu po zakończeniu leasingu
GAP w cenie
Wykup nawet 35% po 5 latach
Niska rata miesięczna (wysoka wartość rezydualna)

Odbiór auta nawet w 48 godzin! Tak szybko odbierzesz nowe auto lub auto przedkontraktowe. Odbiór auta nawet w 48 godzin! Tak szybko odbierzesz nowe auto lub auto przedkontraktowe. Odbiór auta nawet w 48 godzin! Tak szybko odbierzesz nowe auto lub auto przedkontraktowe.

 1. Decyzja finansowa w 3 minuty! W szybki i łatwy sposób sprawdzisz na jakie auto Cię stać.
 2. Decyzja finansowa w 3 minuty! W szybki i łatwy sposób sprawdzisz na jakie auto Cię stać.
 3. Bezpłatnie, bez zobowiązań.
 4. Decyzja finansowa w 3 minuty! W szybki i łatwy sposób sprawdzisz na jakie auto Cię stać.
 5. Ponad 1000 gotowych konfiguracji! Wybraliśmy dla Ciebie takie wersje abyś nie przepłacił.

Największa oferta samochodów dostępnych od ręki! Współpracując z dealerami z całej Polski oferujemy największą bazę aut dostępnych od ręki Ponad 1000 gotowych konfiguracji! Wybraliśmy dla Ciebie takie wersje abyś nie przepłacił. Najlepsze formy finansowania na rynku! Doradzimy Ci najlepszy leasing lub najem spośród 15 instytucji finansujących,

 1. Najniższa rata leasingu z 15 instytucji finansowych! Wybierzemy optymalną ratę dopasowaną do auta, okresu i wykupu.
 2. Najlepsze formy finansowania na rynku! Doradzimy Ci najlepszy leasing lub najem spośród 15 instytucji finansujących,
 3. Dostawa pod Twój dom! Twoje nowe auto dostarczymy bezpośrednio pod Twój dom! Dostawa pod Twój dom! Twoje nowe auto dostarczymy bezpośrednio pod Twój dom! Dostawa pod Twój dom! Twoje nowe auto dostarczymy bezpośrednio pod Twój dom! Tesla Model 3 to jeden z najpopularniejszych samochodów elektrycznych na świecie.

W wielu krajach Tesla Model 3 stała się najchętniej wybieranym autem na prąd. Wnętrze auta zaprojektowano w nowoczesnym i minimalistycznym stylu, pozbawionym zbędnych przycisków i przełączników. Obsługa funkcji samochodu odbywa się za pomocą ekranu dotykowego 15,4 cala.

 1. Opływowa linia nadwozia nadaje mu atrakcyjny wygląd, przy jednoczesnym obniżeniu współczynnika oporu powietrza, co przekłada się na poprawę osiągów oraz zasięgu na jednym ładowaniu.
 2. Tesla Model 3 to 4-drzwiowy, 5-osobowy samochód o długości 4 694 mm.
 3. Wysokość Modelu 3 wynosi 1 440 mm.
 4. Auto ma 2 088 mm szerokości, jego rozstaw osi to 2 875 mm.

Model 3 oferuje 425 litrów przestrzeni bagażowej przy rozłożonych siedzeniach. Doliczając dodatkową przestrzeń, dostępną pod podłogą tylnego bagażnika, oraz w bagażniku w przedniej masce samochodu, można w nim zmieścić nawet 605 litrów bagaży. Tesla Model 3, jak przystało na nowoczesny samochód elektryczny, wykorzystuje wiele innowacyjnych technologii, które przekładają się bezpośrednio na komfort i wygodę użytkowania.

Manewrowanie pojazdem w mieście ułatwia 12 sonarów ultradźwiękowych oraz system kamer 360, monitorujących obszar dookoła samochodu. O bezpieczeństwo jazdy dbają układy takie jak system ostrzegania przed kolizją, system automatycznej zmiany pasa ruchu, czy kontrola trakcji. Tesla Model 3 jest dostępna w trzech odmianach: Standard, Long Range oraz Performance.

Wersja Standard jest wyposażona w jeden silnik elektryczny przekazujący napęd na tylną oś. Wersje Long Range oraz Performance wykorzystują po dwa silniki, rozdzielające moc pomiędzy wszystkie koła. Każda z wersji oferuje zasięg oraz osiągi, dopasowane do różnych potrzeb i oczekiwań.

Podstawowa odmiana silnikowa Tesli Model 3 może być odpowiednim wyborem do miasta, ale jej osiągi pozwalają również na sprawne pokonywanie tras. Moc przekazywana na tylną oś jest w stanie zapewnić odpowiednie parametry jezdne również na autostradach. Prędkość maksymalna wersji Standard wynosi 225 km/h, samochód w tej konfiguracji przyspiesza 0-100 km/h w 6,1 s.

Kierowcy oczekujący, nieco wyższych możliwości, które przełożą się na lepsze przystosowanie do pokonywania dalszych tras, powinni zdecydować się na Model 3 w odmianie Long Range. To konfiguracja o najwyższym zasięgu spośród wszystkich wersji. Oferuje również wyższe osiągi niż standardowy model.

Tesla Model 3 Long Range dysponuje prędkością maksymalną wynoszącą 233 km/h oraz przyspieszeniem 0-100 km/h w 4,4 s. Nabywcy oczekujący przede wszystkim osiągów powinni zdecydować się na Teslę Model 3 w odmianie Performance. Prędkość maksymalna samochodu w tej konfiguracji wynosi aż 261 km/h, a przyspieszenie 0-100 km/h zajmuje jej zaledwie 3,3 s, co przekłada się na dynamikę jazdy dorównującą najszybszym modelom samochodów sportowych.

Tesla Model 3 w standardowej odmianie z napędem na tylną oś oferuje do 491 km zasięgu, co w zupełności wystarczy do wygodnego korzystania w mieście, jak i pokonywania mniej odległych tras. Zasięg samochodu w konfiguracji Long Range może wynosić aż 602 km.

 1. Jest to zatem samochód, który przy odpowiednim zaplanowaniu trasy, może być wykorzystywany nawet do odległych podróży.
 2. Najmocniejsza Tesla Model 3 Performance zapewnia nawet do 547 km zasięgu.
 3. Użytkownicy Tesli Model 3 wskazują na dobrze przemyślaną konstrukcję samochodu.
 4. Obsługa za pomocą tabletu znacząco ułatwia korzystanie z funkcji i systemów dostępnych w pojeździe.

Pomimo wagi akumulatorów masa pojazdu jest bardzo dobrze rozłożona. Dzięki temu Tesla Model 3 oferuje wysoką stabilność jazdy, a także przyjemność użytkowania. Osiągi Modelu 3 przekładają się wysoką satysfakcję z prowadzenia. Nabywcy chwalą możliwości samochodu, połączone z dużym zasięgiem i wygodą użytkowania.

Koszt wynajmu samochodu Tesla Model 3 w standardowej konfiguracji z napędem na tylną oś może wynosić około 2 570 zł/mc. Rata wynajmu Tesli Model 3 w wersji Long Range z napędem na cztery koła to około 3 983 zł/mc. Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Przyznanie kredytu uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,07%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 60000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 81201,98 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 6,99%, całkowity koszt kredytu 21201,98 zł (w tym: prowizja 4800,00 zł płatna jednorazowo w dniu w wypłaty kredytu, poprzez jej potrącenie przez Bank z kwoty kredytu, 1440,00 zł płatne jest z ratą kredytu po 20,0 zł miesięcznie oraz odsetki 14961,98 zł), umowa zawarta na okres 72 miesiące, 71 miesięcznych rat równych w kwocie 1127,81 zł, ostatnia rata 1127,47 zł.

 1. Alkulacja została dokonana na dzień 12.03.2021 r.
 2. Na reprezentatywnym przykładzie.
 3. Carsmile S.A.
 4. Współpracuje z kredytodawcami wskazanymi w Informacji dotyczącej pośrednika kredytu konsumenckiego dostępnej na stronie https://finansowanie.otomotoklik.pl oraz jest umocowany do: informowania o fakcie bycia pośrednikiem kredytu konsumenckiego przy zawarciu umowy, pośredniczenia w komunikacji między kredytobiorcą a kredytodawcą, identyfikacji kredytobiorcy, informowania o prawie odstąpienia kredytobiorcy od umowy oraz o warunkach umowy kredytowej.

Zapisz się na nasz newsletter! Chcesz być powiadamiany o promocjach, przecenach i rabatach Carsmile®? Zapisz się do naszego newslettera a okazje nigdy Cię już nie ominą! Dziękujemy! Na podany adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem subskrypcji. Jesteśmy, by Ci pomóc Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.

Ile kosztuje najtańszy samochód Tesla?

Tesla cena najtańszego modelu – Skoro Tesla w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem, pora rzucić okiem, ile za samochody amerykańskiego producenta przyjdzie nam zapłacić. Koszt zakupu zależy od wielu czynników i warto je dokładnie przeanalizować.

 • Zanim podejmiesz decyzję, dobrze zapoznaj się z asortymentem aut, a następnie wybierz model, który perfekcyjnie wpisze się w zakres Twoich oczekiwań.
 • Dziś wielu kierowców zastanawia się, ile kosztuje najtańszy samochód elektryczny producenta.
 • Otóż w przypadku Tesla 3 cena wynosi ok.200.000 zł.
 • Model produkowany jest od 2017 roku i cieszy się dużą popularnością nie tylko z uwagi na relatywnie niską cenę, ale również bardzo atrakcyjne osiągi.

Auto w wersji Standard Range osiąga prędkość 100 km/h w ciągu 6 sekund. Natomiast prędkość maksymalna to 225 km/h/. Warto również rzucić okiem na zasięg po jednym ładowaniu – to 409 km. Powyższe parametry można śmiało uznać za nad wyraz atrakcyjne i nieosiągalne dla wielu pojazdów innych producentów.

Jaka jest najszybsza Tesla?

Przejdź do zawartości Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce Strona główna » Tesla Model S Plaid – najszybszy samochód w historii, ale po co się chwalić? Elon Musk to szalona postać. Raz robi kolosalny szum wokół pickupa, wykonanego z kilku płaskich kawałków blachy, a raz dodaje do oferty najszybsze auto na świecie, czym specjalnie chwalić się nie zamierza. Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce Strona główna » Tesla Model S Plaid – najszybszy samochód w historii, ale po co się chwalić? Elon Musk to szalona postać. Raz robi kolosalny szum wokół pickupa, wykonanego z kilku płaskich kawałków blachy, a raz dodaje do oferty najszybsze auto na świecie, czym specjalnie chwalić się nie zamierza. Gdzie Kupić Samochód Tesla W Polsce Strona główna » Tesla Model S Plaid – najszybszy samochód w historii, ale po co się chwalić? Elon Musk to szalona postać. Raz robi kolosalny szum wokół pickupa, wykonanego z kilku płaskich kawałków blachy, a raz dodaje do oferty najszybsze auto na świecie, czym specjalnie chwalić się nie zamierza.

Tesla najszybszy samochód Tesla Model S nie jest świeżą konstrukcją. Pomimo futuryzmu – zwłaszcza wewnątrz – przez osiem lat zdążyła się opatrzyć i na nikim nie robi już wrażenia. W takich sytuacjach producenci zazwyczaj robą liftingi z drobnymi zmianami, mającymi na celu odświeżenie detali jak zderzaki, felgi, lampy czy lakiery, a następnie przedstawiane są jako zupełnie nowe samochody.

Tego typu zabiegi wszyscy znamy chociażby z Volkswagena, w którym nie musi zmienić się właściwie nic, żeby koncern uznał auto za nowość.

Related Post