Auto Blog-Pomóc drogowa Nowości samochodowe Samochód Z Niemiec Na Co Uważać?

Samochód Z Niemiec Na Co Uważać?

0 Comments

Samochód Z Niemiec Na Co Uważać
Sprawdzenie stanu lakieru i nadwozia – szukaj miejsc, gdzie jest korozja, duże odpryski czy widoczne szpachle. Podejdź jednak do tego racjonalnie – trudno oczekiwać, że kilkunastoletnie auto będzie mieć idealną powłokę lakierniczą. Zajrzyj pod pokrywę i pod auto – zwróć uwagę, czy nie ma żadnych wycieków.

Czy trzeba tłumaczyć dowód rejestracyjny z Niemiec?

Samochodem do Niemiec # Na co uważać !!! AUTO w DE

Czy potrzebne jest tłumaczenie dowodu rejestracyjnego? – Przed rejestracją samochodu z zagranicy trzeba przetłumaczyć wszystkie dokumenty auta , a zatem dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (o ile taka została wydana). Obowiązek ten dotyczy jednak samochodów sprowadzonych z krajów poza Unią Europejską .

  • Do tłumacza przysięgłego należy się udać także z umową kupna – sprzedaży samochodu bądź też rachunkiem / fakturą, czyli dowodem nabycia auta.
  • Jeśli samochód pochodzi z tak egotycznego kraju, że w Polsce nie ma tłumacza przysięgłego, który mógłby przełożyć dokumenty auta, przepisy dopuszczają inne rozwiązanie.

Dokumenty w takiej sytuacji powinny zostać sporządzone przez tłumacza przysięgłego państwa, z którego pojazd został sprowadzony. Samochód Z Niemiec Na Co Uważać

Related Post