Auto Blog-Pomóc drogowa Ubezpieczenie samochodu Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4?

Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4?

0 Comments

Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4
Aut w Forza Horizon 4 jest mnóstwo. Kupowanie samochodów jest proste, ale możemy też czasem zechcieć sprzedaż auto, którego nie używamy. W ten sposób zarobimy kredyty do wydania na nowy pojazd. Jak sprzedać auto? Wystarczy skorzystać z funkcji domu aukcyjnego w grze. Otworzy się menu z listą twoich samochodów – takie samo, jak podczas zmieniania auta, Po prostu wybierz dowolne auto i kliknij na nie. Następnie wybierz opcję wystawienia auta na aukcję i ustal cenę. Pamiętaj, że cena początkowa (3) to ta, którą kolejni chętni będą podbijać coraz wyżej. Oczywiście wszystko zależy od tego, jakie będzie zainteresowanie twoim samochodem. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Niestety ceny wykupu są mocno zaniżone względem sklepowych cen aut. Najbardziej więc opłaca się sprzedawać auta z ciekawymi, oryginalnymi wzorami i karoserią, by wzbudzić uwagę i zachęcić ludzi do brania udziału w aukcji. Następnie: Forza Horizon 4 – jak zmienić porę roku Spis treści: Forza Horizon 4 – poradnik i najlepsze porady Poprzednio: Forza Horizon 4 – jak zmienić samochód

Jak sprzedać dom w Forza Horizon 4?

Nabywamy nowe auta w salonie i licytujemy na aukcjach. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 W Forza Horizon 4 dostępnych jest ponad 450 samochodów. Wiele pojazdów można nabyć w salonie wydając zarobione w grze kredyty. Aby uzupełnić kolekcję o auta niedostępne w sklepie, możesz liczyć na łut szczęścia podczas losowań Wheelspin albo skorzystać z oferty domu aukcyjnego.

 • Samochody, jakich nie możemy kupić w salonie to także zapomniane wozy, które mamy szansę odnaleźć jedynie w momencie, gdy usłyszymy pogłoskę o ich potencjalnej lokalizacji.
 • Wiele aut ze specjalnej edycji Forza nabywamy za pośrednictwem sklepu #Forzathon – jego oferta zmienia się co tydzień.
 • Posiadacze przepustki samochodowej mogą cieszyć się dostępem do nowych aut dodawanych cyklicznie do gry.

Osoby nie posiadające karnetu nadal są w stanie nabyć najnowsze pojazdy korzystając z aukcji społeczności Forza Horizion 4 – o ile ktoś zdecyduje się je sprzedać. Aby zakupić pojazd, należy udać się do dowolnej wykupionej posiadłości. Z poziomu menu domostwa wybieramy zakładkę Salon (1 na poniższym obrazku), a następnie Pokaż wszystko (2 na poniższym obrazku), Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Możesz teraz dowolnie przeglądać dostępne auta (3) w salonie. Wybierz interesującą cię pozycję i naciśnij przycisk A (4), aby przejść do projektów społeczności. Jeśli żaden nie przypadł ci do gustu, możesz wybrać jednolity kolor. Następnie potwierdź decyzję przyciskiem Kup (5), Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Aukcje dostępne są z poziomu menu posiadłości – wystarczy przejść do zakładki Dom aukcyjny (1), Możesz przejrzeć licytacji rekomendowane przez grę (2) albo skorzystać z wyszukiwarki (3), by znaleźć interesującą cię pozycję. W menu masz szansę również rozpocząć własną aukcję (4), Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Gdy już wybierzesz interesujące cię pojazd, wybierz opcję licytuj (5), a następnie potwierdź działanie (6), Jeśli chcesz od razu zakupić samochód bez brania udziału w licytacji, wybierz opcję wykup. Warto jednak pobawić się nieco z konkursem ofert – można wiele zaoszczędzić. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Aby wystawić auto pod młotek, wybierz z menu odpowiednią opcję i zadecyduj, który pojazd z kolekcji (7) chcesz sprzedać, a następnie wystaw samochód na aukcję (8), W kolejnym oknie możesz ustalić cenę początkową, cenę wykupu oraz długość trwania aukcji. Gdy już wszystko dopasujesz według własnych preferencji, potwierdź operację (9)

Spis treści: Forza Horizon 4 – poradnik i najlepsze wskazówki Zobacz też: Forza Horizon 4 – tablice premiowe, punkty widokowe: wszystkie znajdźki (mapy)

Jak się sprzedaje samochody w Forza Horizon 5?

Kupowanie, licytacja – Aby licytować samochody, musisz wejść do przystanku festiwalowego lub swojego domu. W głównym menu, w zakładce Kupuj i sprzedawaj, wybierz teraz Dom aukcyjny (1), Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Aby spróbować wylicytować samochód, wybierz kafelek Przeszukaj aukcje (2), Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Pojawi się okno kryteriów (3), w którym możesz wybrać markę, model, klasę osiągów, typ samochodu oraz maksymalną ofertę i wykup. Jeżeli nie wybierzesz żadnych konkretów, gra pokaże ci po prostu wszystkie licytacje, do zakończenia których zostało niewiele czasu. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Po potwierdzeniu kryteriów zobaczysz listę ofert (4) zgodnych z twoimi wytycznymi. Najedź na jedną z ofert, by zobaczyć szczegóły (5), Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Najbardziej interesuje nas aktualna najwyższa oferta (6) – jeśli taka jest – pozostały czas (7) oraz ewentualnie cena natychmiastowego wykupu (8), Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Naciśnij A na padzie, by wziąć udział w licytacji. Możesz teraz zaproponować wyższą cenę (9) lub natychmiast wykupić samochód (10), Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Możesz przeglądać aukcje, w których bierzesz udział, wchodząc w Moje aukcje w głównym panelu. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Zobaczysz tu wskaźnik Wygrywa (11), oznaczający, że aktualnie wygrywasz, albo Przebij (12), co oznacza, że aby utrzymać się w licytacji, musisz ponownie w nią wejść i zaproponować wyższą ofertę. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Gra sama ustala ceny przebicia – nie masz możliwości ich zmiany. Gdy zobaczysz wskaźnik Zwycięstwo, możesz już odebrać samochód, klikając aukcję. W przeciwnym przypadku będziesz mógł odebrać postawione pieniądze. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4

Jak zmienić samochód w Forza Horizon 4?

Forza Horizon 4 oferuje kilkaset aut, które możemy kupić, wygrać lub nawet znaleźć w stodołach, Najważniejsze jest to, że samochód możemy zmienić w dowolnym momencie – bez konieczności odwiedzania konkretnego miejsca. Żeby zmienić auto, po prostu włącz główne menu, a od razu zobaczysz duży kafelek zmiany auta (1), Włącz go, by przejść do listy posiadanych wozów. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Następnie wystarczy po prostu wybrać samochód, którym chcesz jeździć i kliknąć na niego, a potem wybrać opcję wsiadania do samochodu (2), To wszystko. Pozostaje tylko wyjść z menu, a od razu będziemy za kierownicą nowo wybranego samochodu – dokładnie w tym samym miejscu, w którym zatrzymaliśmy się poprzednim autem, by zmienić wóz. Następnie: Forza Horizon 4 – jak sprzedać auto Spis treści: Forza Horizon 4 – poradnik i najlepsze porady Poprzednio: Forza Horizon 4 – tryb fotograficzny: jak zrobić zdjęcie

Czy da się zmienić porę roku w Forza Horizon 4?

Wiosna, lato, jesień, zima. Jedną z najciekawszych cech Forza Horizon 4 jest zmienny cykl pogodowy, ale też zmienny cykl pór roku. Nie bez powodu akcję umieszczono w europejskim kraju – dzięki temu otrzymujemy cztery tradycyjne pory roku. Co najważniejsze, pory roku w grze nie odpowiadają tym z prawdziwego świata, więc nie dochodzi do sytuacji, gdy musimy przez kilka miesięcy jeździć w trakcie sezonu pogodowego, który nie bardzo nam odpowiada. Wiosna, więc i kwitnące kwiaty Warto jednak podkreślić, że początkujący mają nieco inne doświadczenie. Otóż, gdy zaczynamy karierę, zawsze zaczynamy wiosną. Potem kolejne pory roku następują wraz z naszymi postępami w karierze. Dopiero gdy nastanie druga wiosna, cykl pór roku zmieni się na tygodniowy. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Możesz też stworzyć własne zawody i wybrać dowolną porę roku. Następnie: Forza Horizon 4 – jak zapisać grę, save Spis treści: Forza Horizon 4 – poradnik i najlepsze porady Poprzednio: Forza Horizon 4 – jak sprzedać auto

Jak się sprzedaje auta w Forza Horizon 3?

Aukcje – Możesz licytować dowolny samochód, na który cię stać W grze dostępny jest społecznościowy system aukcyjny, tzn. pojazdy wystawiane są przez graczy, przy czym i gracze je nabywają. Jest to nieporównywalnie tańszy sposób na pozyskanie nowych samochodów, nierzadko kilkakrotnie, a także na nabycie niektórych unikalnych wozów, niedostępnych normalnie w sklepie.

Jest to zarazem jedyny sposób, by sprzedać swój pojazd, które już nie używasz – miej jednak na uwadze, że nie każdy z nich będzie dochodowy lub znajdzie nabywcę. Aby wejść do licytacji wystarczy, że wybierzesz interesujący cię pojazd z listy dostępnej w panelu aukcyjnym na festiwalu, a tam możesz wyszukać aukcje interesującego cię pojazdu lub sprawdzić kończące się oferty.

You might be interested:  Jak Kupić Samochód Z Przeznaczeniem Na Części?

Nie ma pewnego sposobu na wygranie pojazdu, musisz po prostu zaoferować lepszą cenę niż przeciwnik/przeciwnicy. Możesz także zakupić pojazd bez licytacji płacąc pełną kwotę, jaką życzy sobie jego właściciel. Podczas licytacji podbijając cenę musisz wpłacić daną kwotę na tymczasowe konto aukcyjne – czyli jeśli podbijasz cenę do 30 tysięcy, ta kwota na razie zniknie z twojego konta. Możesz zobaczyć, o ile pojazd został ulepszony w parametrach, nie możesz jednak podglądnąć konkretnych modyfikacji. Możesz nabywać także auta modyfikowane technicznie. Wchodząc na kartę aukcji możesz podglądnąć statystyki pojazdu. Licz się oczywiście z tym, że cena takiego pojazdu może być zawyżona, lecz często warto jest zaryzykować – może tuning, które zechcesz samodzielnie przeprowadzić obejmuje drogie części, które zamontował już poprzedni użytkownik. Informacja o sprzedaży zostanie dostarczona na twoją skrzynkę powiadomień aukcyjnych. Sprzedaż wygląda w podobny sposób. Najpierw zorientuj się, w jakiej cenie nabywany jest zazwyczaj twój pojazd, ustal cenę wywoławczą i kwotę zakupu oraz czas aukcji. Pamiętaj tylko, aby po zakończonej sprzedaży z menu powiadomień aukcyjnych wejść w panel aukcji i zebrać zarobione na sprzedaży kredyty.

Jak zarabiac w Forza 5?

Koła fortuny, czyli Wheelspin – Najwięcej pieniędzy zarabiam z Losowań, które możemy zdobywać na dziesiątki różnych sposobów. Za ich pomocą możesz zdobyć pokaźny zastrzyk gotówki (nawet 300 000 waluty) oraz drogie samochody, także i legendarne. Mają one sensowny drop rate i osobiście otrzymałem już takie dwa.

 • Możesz także z losowań otrzymać beznadziejne śmieci typu czapki czy animacje, chyba że lubicie takie rzeczy to okej, tylko pieniędzy z tego nie będzie.
 • Wheelspin otrzymamy za dziesiątki różnych aktywności w grze.
 • Najwięcej z nich otrzymasz awansując swoje konto, gdzie regularnie otrzymasz kolejne losowania.

Następnie, każdy (lub prawie każdy) samochód posiada swoje własne biegłości, a w nich kolejne losowania. To właśnie one powinny być twoim priorytetem przy rozwijaniu kolejnych wozów, a nie głupim pomysłem jest rozwijanie samochodów tylko do momentu zdobycia losowania i zmianę go na inny w jeździe dowolnej, w którym jeszcze nie masz odblokowanej odpowiedniej biegłości. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Kolejnym sposobem jest zakup domu na północy mapy, który pozwoli raz dziennie na darmowe losowania. Jeżeli macie zamiar grać regularnie, to jest pierwszy dom, który powinniście kupić. Niestety kosztuje sporo (ponad 5 000 000), więc czeka Was i tak długie zdobywanie kasy.

Ile jest wszystkich samochodów w Forza Horizon 4?

Forza Horizon 4: samochody w grze – pełna lista Mamy już kompletną listę modeli samochodów, jakie zostaną udostępnione graczom w dniu premiery Forza Horizon 4, a więc już 2 października. Trzeba przyznać, że na liczbę dostępnych opcji trudno będzie narzekać.

Ponad 450 samochodów będzie czekać na kierowców w grze, która na początku jesieni zacznie rozgrzewać konsole Xbox One i pecety. Mamy już kompletną listę. Na liście znajdują się pojazdy około 100 różnych marek. Nie brakuje wśród nich tak cenionych jak Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Chevrolet, Dodge, Ferrari, Ford, Honda, Jaguar, Jeep, Koenigsegg, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lotus, Maserati, Mazda, McLaren, Mercedes, Nissan, Pagani, Porsche, Renault, Subaru, Toyota, Volkswagen czy Volvo.

Największym nieobecnym (z powodów licencyjnych) jest natomiast Mitsubishi. Samochody reprezentują nie tylko różne marki, ale też różne kategorie i różne ery motoryzacji. Dość powiedzieć, że najstarszy model na liście to Bugatti Type 35 C z 1928 roku. Żadna z kolejnych dekad nie została pominięta, by wreszcie na drugim końcu znalazł się bardzo niedawno zaprezentowany Hyundai Veloster N (rocznik 2019).

Ile jest samochodów w Forza Horizon 5?

W Forza Horizon 5 znajdziesz 534 samochody.

Na czym można grać w Forza Horizon 4?

Forza Horizon 4 to kolejna odsłona niezwykle udanej i dobrze przyjętej gry wyścigowej na konsole Xbox One oraz komputery PC. Produkcja w bardzo przemyślany i wciągający sposób łączy swobodę eksploracji otwartego świata z emocjami ścigania się i zaliczania kolejnych wyzwań w superszybkich samochodach.

Ile trwa Goliath?

Wyścig Goliath – glitch dla cierpliwych – Glitch w wyścigu Goliath w grze Forza Horizon 5 pozwala na prowadzenie wyjątkowo długiego rajdu bez konieczności samodzielnego prowadzenia samochodu i bez ryzyka przegranej. Ujawnił go TikToker POPGarage i błyskawicznie zebrał setki tysięcy wyświetleń na tej platformie.

Jak odblokować zapomniane wozy Forza Horizon 4?

Co jakiś czas gra dostarczy Ci informację o zapomnianym wozie. W wyznaczonym obszarze na mapie musisz poszukać starego, blaszanego garażu. Po jakimś czasie od odkrycia samochód będzie odnowiony i gotowy do odbioru w aktywnym domu gracza. Jeśli chcesz, możesz przyspieszyć renowację za małą kwotę kredytów.

Jak odblokować Jesień w Forza Horizon 4?

Poradnik : – Witamy w Wielkiej Brytanii / Welcome to Britain 10 Dojechano na festiwal Horizon. / Arrive at the Horizon Festival. Od razu gdy rozpoczniesz grę, będziesz przenoszony podczas jazdy między różnymi porami roku i samochodami, wystarczy ukończyć sekwencję 4 takich przejazdów. Duma kroczy przed upadkiem / Pride Before the Fall 10 Zakwalifikowano się do jesieni Horizon. / Qualify for Horizon Autumn. Sprawdź osiągnięcie ” Witamy w nowym Horizon “. Śnieżny problem / Snow Problem 10 Zakwalifikowano się do zimy Horizon. / Qualify for Horizon Winter. Sprawdź osiągnięcie ” Witamy w nowym Horizon “. Wyposażenie opcjonalne / Optional Extras 10 Zastosowano pierwszą biegłość. / Apply your first Car Mastery. Punkty umiejętności w tej Forzie służą tylko do odblokowywania umiejętności w samochodach. Aby odblokować tego aczika musisz kupić jedną umiejętność. Rusz z kopyta / Spring Into Action 10 Zakwalifikowano się do wiosny Horizon. / Qualify for Horizon Spring. Sprawdź osiągnięcie ‘ ‘Witamy w nowym Horizon “. Witamy w nowym Horizon / Welcome to a New Horizon 30 Zakwalifikowano się na listę Horizon. / Qualify for the Horizon Roster. Przed rozpoczęciem gry będziesz oprowadzany przez wszystkie pory roku dostępne w grze. Ten achievement jak i inne odblokuje się za przejechanie przez wszystkie cztery pory roku. Radosna współpraca / Jolly Cooperation 20 Ukończono 5 wyścigów w trybie współpracy w Horizon Life. / Complete 5 Horizon Life Co-op Races. Podczas wybierania wyścigu możesz wybrać czy rozegrać go w trybie solo, rywala, pvp lub co-op. Do tego aczika potrzebujesz rozegrać 5 gier co-op. Aby wyścig został zaliczony wystarczy, że go rozegrasz – możesz go przegrać lub skończyć solo. A jednak człowiek / Human After All 20 Ukończono 5 wyścigów PvP. / Complete 5 PvP Races. Podczas wybierania wyścigu możesz wybrać czy rozegrać go w trybie solo, rywali, pvp lub coop. Do tego aczika potrzebujesz rozegrać 5 gier pvp. Tutaj będzie potrzebna druga osoba do skończenia wyścigu. Najszybciej można ukończyć wyścig drag na głównym festiwalu Horizon. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Praca zespołowa / There’s No ‘I’ in Team 10 Wzięto udział w pierwszych zawodach #FORZATHON Live. / Take part in your first #FORZATHON Live Event. Sprawdź osiągnięcie ” Dusza towarzystwa “. Współpraca się opłaca / Teamwork Makes the Dream Work 20 Ukończono trzecią rundę zawodów #FORZATHON Live. / Complete Round 3 of a #FORZATHON Live Event. Sprawdź osiągnięcie ” Dusza towarzystwa “. Dusza towarzystwa / Life of the Party 30 Wzięto udział w 20 zawodach #FORZATHON Live, kończąc za każdym razem co najmniej pierwszą rundę. / Take part in 20 #FORZATHON Live Events, completing at least Round 1 in each. #FORZATHON Live events są to wydarzenia, które pojawiają się na mapie dla wszystkich w Twoim lobby. Co dalej? / Whatever Next? 20 Ukończono wszystkie zawody pokazowe. / Complete every Showcase Event. W grze jest 5 wyścigów pokazowych. Trzy z nich rozegrasz podczas rozgrywania wszystkich pór roku na początku gry, pozostałe dwa odblokują się z czasem, kiedy dojdziesz do sezonowej pory roku. Kolos szos / Colossus of Roads 20 Dotarto do 10. rundy serii wyścigów drogowych Horizon. / Reach Round 10 in the Horizon Road Racing Series. Sprawdź osiągnięcie ” Blask księżyca “. W błocku / Muddied 20 Dotarto do 10. rundy serii wyścigów crossowych Horizon. / Reach Round 10 in the Horizon Dirt Racing Series. Sprawdź osiągnięcie ” Blask księżyca “. Podskakujemy i świetnie się bawimy! / Bouncy Bouncy, Having Such a Good Time! 20 Dotarto do 10. rundy serii wyścigów crossowych Horizon. / Reach Round 10 in the Horizon Cross Country Series. Sprawdź osiągnięcie ” Blask księżyca “. Kocham swoje życie / I Live My Life 20 Dotarto do 10. rundy serii wyścigów drag Horizon. / Reach Round 10 in the Horizon Drag Racing Series. Sprawdź osiągnięcie ” Blask księżyca “. Blask księżyca / Moonlighting 20 Dotarto do 10. rundy wyścigów ulicznych. / Reach Round 10 of Street Scene. Każdy rodzaj wyścigów w Horizon ma swój oddzielny poziom, który zwiększasz, kiedy ukończysz wyścig danej kategorii. Dla tego aczika, jak i wszystkich innych, potrzebujesz osiągnąć 10 poziom. Tydzień mody Horizon / Horizon Fashion Week 20 Odblokowano 100 elementów ubrania postaci. / Unlock 100 clothing items for your character. Elementy ubrań postaci można odblokować przez wylosowanie ich w wheelspinach, za poziom z danych kategorii wyścigów lub kupując różne pakiety ze sklepu. Osiągnięcie jest kompletnie losowe przez szansę wylosowanie ubrań we wspomnianych wheelspin’ach, nie musisz się niczym martwić, aczik powinien wpaść sam po osiągnięciu 200 poziomu. Oficjalna gra planszowa Horizon / Official Horizon Board Game 20 Rozbito wszystkie 200 tablic bonusowych. / Smash all 200 Bonus Boards. Tablice bonusowe są rozproszone po całej mapie i dają punkty wpływu(Inaczej punkty doświadczenia) lub zniżkę na szybką podróż. Większość z nich jest prosta do zniszczenie, wystarczy po prostu w nie wjechać, jednak jest kilka przez które trzeba przeskoczyć. Muszę to mieć / I Feel the Need 10 Osiągnięto 10. poziom Pogromcy fotoradarów. / Reach Speed Trap Hero level 10. Sprawdź osiągnięcie ” Wiesz, co znaczy KD ?”. Drapieżnik / Apex Predator 10 Osiągnięto 10. poziom Pogromcy stref pomiarowych. / Reach Speed Zone Hero level 10. Sprawdź osiągnięcie ” Wiesz, co znaczy KD ?”. Licencja pilota / Pilot’s License 10 Osiągnięto 10. poziom Pogromcy znaków ostrzegawczych. / Reach Danger Sign Hero level 10. Sprawdź osiągnięcie ” Wiesz, co znaczy KD ?”. Wiesz, co znaczy KD? / „Do you know what ‘DK’ stands for?” 10 Osiągnięto 10. poziom w Driftingu. / Reach level 10 in The Drift Run. Tak jak w przypadku poziomów za wyścigi, w przypadku stref pomiarowch, radarów, stref driftu i znaków ostrzegawczych musisz osiągnąć 10 poziom po prostu wykonując dane czynności. Podczas levelowania będą Ci się odblokowywały nowe pokazówki, dlatego nie potrzebujesz ich powtarzać. Auto szop / Auto Barn 10 Znaleziono i odnowiono pierwszy zapomniany wóz. / Find and restore your first Barn Find. Sprawdź osiągnięcie ” Renowator antyków “. Renowator antyków / Antique Restorer 20 Znaleziono i odnowiono 15 zapomnianych wozów. / Find and restore 15 Barn Finds. Gra posiada 15 zapomnianych wozów, z czego 10 znajdziesz normalnie z tokiem gry. Aby dostać alert o konkretnym zapomnianym wozie wystarczy grać – dostaje się je losowo z czasem.

 • Jednak na 4 zapomniane wozy są dostępne TYLKO podczas określonej pory roku, zmieniają się one co tydzień, więc będziesz musiał czekać na odpowiednią porę roku, co w konsekwencji wymaga 4 tygodni gry.
 • Ostatnią wspominkę dostaniesz kiedy zakupisz zamek na plaży za 10,000,000 kredytów.
 • Wóz zajmuje bardzo dużo czasu na odnowę, dlatego rekomenduję, aby kupić ten zamek jak najszybciej i robić wyścigi, kiedy będziesz czekał na odnowę.
You might be interested:  Czy Można Odholować Samochód Który Zastawił Bramę Wjazdową?

To osiągnięcie może się zglitchować losowo, czasami po prostu nie zalicza wozu do odnowienia, nie ma na to żadnego patentu. Jednak deweloperzy poinformowali, że naprawią ten błąd. Jedyne co udało się ustalić to to, że niektóre osoby, które zbierały bardzo powoli te samochody (czyli zebrali jeden i następnie przed zebraniem kolejnego czekali, aż odnowi się ten poprzedni) mają normalnie zaliczone. Wyjeżdżając na Grand Tour / Taking the Grand Tour 20 Obejrzano wszystkie punkty widokowe. / View every Beauty Spot. Punkty widokowe są to interaktywne miejsca, jest ich 12 i znajdziesz każdy z nich po prostu przejeżdżając przez każdą drogę na mapie. Kiedy tylko przez jeden przejedziesz to od razu pokaże Ci się na mapie, więc nie musisz się na tym osiągnięciu specjalnie skupiać. Wspaniała kariera / An Illustrious Career 20 Ukończono 40 różnych rozdziałów historii Horizon. / Finish 40 different Horizon Story chapters. Historie Horizon są to inaczej specjalne misje, które mają ustalony cel i pojazd, którym kierujesz. Odblokowuje się je po prostu przez granie i same losowo pojawiają się na mapie. Gwiezdny centurion / Star Centurion 50 Zdobyto 100 gwiazdek w historiach Horizon. / Get 100 stars in Horizon Stories. Dokładnie tak jak w osiągnięciu ” Wspaniała kariera ” są 4 historie, które dodatkowo w wyzwaniach oferują poziom gwiazdek, niektóre mają z góry ustalony czas na skończenie zadania lub mnożnik. Tydzień ukończony / Week Complete 10 Ukończono cotygodniowe wyzwanie #Forzathon. / Complete a #FORZATHON Weekly Challenge. Zadania tygodniowe znajdziesz w zakładce #FORZATHON. Jest to seria zadań, które musisz ukończyć. Zmieniają się one co tydzień, więc nie jestem w stanie napisać rozwiązania na zadanie na konkretny tydzień. Jeżeli nie jesteś w stanie zrobić go w tym tygodniu, spróbuj w następnym. 😉 Największe osiągnięcie / Crowning Achievement 20 Kupiono zamek. / Purchase a castle. W grze są 2 zamki, jeden na plaży, który kosztuje 10mln kredytów i drugi w mieście warty 15mln kredytów. Do tego aczika jak i “Antique Restore” zalecam kupić zamek za 10mln, ponieważ jest tańszy (a kredyty w tej części trudno zdobyć) i posiada on też jako nagrodę za kupno pogłoskę o zapomnianym samochodzie, którego w żaden inny sposób nie można zdobyć. Edycja specjalna / Special Edition 10 Zdobyto pierwszy samochód edycji Forza z losowania. / Get your first Forza Edition Car from a Wheelspin. Niestety w żaden inny sposób nie można zdobyć tego aczika, jak przez wylosowanie samochodu Horizon Edition w wheelspinie, które jest kompletnie losowe. Przetestuj swoją siłę / Test your Might 20 Ukończono wyścigi Trial. / Complete The Trial. Trial jest to wyścig, który zmienia się co tydzień. Do tego aczika wystarczy go ukończyć. Jest on zaznaczony na pomarańczowo na mapie ze znaczkiem Trial. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Moja pierwsza przygoda / First-Time Adventurer 10 Ukończono pierwszą zespołową przygodę. / Complete your first Team Adventure. Przygody zespołowe są to serie wyścigów, na których rywalizujesz z innymi graczami. Do tego aczika potrzebujesz ukończyć jedną nierankingową przygodę zespołową. Duch przygody / The Spirit of Adventure 20 Osiągnięto 5. poziom w przygodzie zespołowej typu wyścigi, gry lub wszystko jedno. / Reach level 5 in Racing Team Adventure, Games Team Adventure, or Anything Goes Team Adventure. Do tego achievementa musisz zdobyć 5 poziom w jednym z trybów drużynowej przygody. Certyfikowany poszukiwacz przygód / Certified Adventurer 20 Zakwalifikowano się do ligi w rankingowej przygodzie zespołowej. / Qualify for a League in Ranked Team Adventure. Aby odblokować przygodę rankingową musisz wbić 3 poziom w dowolnej przygodzie nierankingowej. Do aczika musisz zakwalifikować się do dowolnej ligi przez rozegranie 10 serii wyścigów. Pamiętaj, aby nie wychodzić z przygody rankingowej, ponieważ możesz dostać bana. Danie sezonowe / Well Seasoned 10 Ukończono sezonowe mistrzostwa i otrzymano nagrodę. / Complete a Season Championship and receive a reward. Każdy sezon oferuje kilka mistrzostw, są one zaznaczone pomarańczowym kolorem na miejscu zwykłych wyścigów i zamiast jednego wyścigu masz ich 4. Do tego aczika musisz rozegrać jedne sezonowe mistrzostwa. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Ambitniak / Overachiever 10 Ukończono sezonową pokazówkę i otrzymano nagrodę. / Complete a Season PR Stunt and receive a reward. Każdy sezon oferuje dodatkowy cel w pokazówkach, czyli oprócz standardowych wymagań na trzy gwiazdki, jest jeszcze jedno sezonowe wymaganie. Ikonka takiej sezonowej pokazówki jest zaznaczona na pomarańczowo. Fioletowy podział! / Purple Split! 10 Pokonano rywala bez kary za nieczyste okrążenie podczas gry w trybie Rywali. / In Rivals, beat a Rival without receiving a „dirty time” penalty. Podczas wybierania wyścigu możesz wybrać czy rozegrać go w trybie solo, rywali, pvp lub coop. Do tego aczika potrzebujesz ukończyć wyścig przeciwko rywalowi bez otrzymania kary za nieczysty przejazd. i wyszukać rywala, który ma dużo gorszy wynik od ciebie. Strzał w dziesiątkę / Hit the Jackpot 10 Wykręcono pierwsze superlosowanie. / Spin your first Super Wheelspin. Superlosowanie dostajesz zawsze za wbicie kolejnego poziomu kierowcy. Mistrz pokazówek / Stunt Superhero 50 Zdobyto 3 gwiazdki w każdej pokazówce. / Get 3 stars on every PR Stunt. Pokazówki to inaczej: strefy driftu, znaki ostrzegawcze, fotoradary i strefy pomiarowe. Pamiętaj, że każdy z nich ma swój własny poziom i co każdy level odblokują Ci się nowe pokazówki. Najłatwiejszymi samochodami do zrobienia konkretnych pokazówek są:

 • Koenigsegg agera – dla stref pomiarowych, fotoradarów i niektórych znaków ostrzegawczych.
 • Goonigan ford focus rs rx – dla niektórych stref driftu i znaków ostrzegawczych.
 • Oraz strefy driftu można bardzo łatwo zrobić z samochodami z pakietu Formula Drift, ponieważ są one z góry przystosowane pod drift.
You might be interested:  Jaka Jest Dopuszczalna Rzeczywista Masa Przyczepy Ciągniętej Przez Samochód Osobowy?

Pierwsza miłość / First Love 10 Kupiono pierwszy samochód z salonu. / Buy your first car from the Autoshow. Tego aczika zrobisz poprzez kupienie jednego samochodu z salonu. Salony znajdziesz na Festiwalu Horizon i w domach. Pokonaj dystans / Go the Distance 20 Wygrano wyścigi na torach Kolos, The Gauntlet, Tytan i Maraton. / Win a race at The Colossus, The Gauntlet, The Titan or The Marathon. Dostęp do wyścigów The Colossus, The Gauntlet, The Titan lub The Marathon uzyskasz za zdobycie 10 poziomu w jednej z serii wyścigów, zaznaczone są inną (większą) ikonką na mapie, więc na pewno ich nie pomylisz. Hałaśliwy kartograf / The Noisy Cartographer 20 Przejechano każdą drogę w Wielkiej Brytanii. / Drive down every road in Britain. Prosty aczik, który polecam zrobić na sam koniec, aby nie tracić czasu na szukanie dróg, które możesz przejechać podczas wyścigu. Ogólnie to jak brakuje Ci kilku dróg do przejechania to wyłącz sobie wszystkie znaczki na mapie klikając i powoli szukaj jak najmniejszej luki na drogach. Jedność z samochodem / At One with the Car 10 Zastosowano każdą biegłość dostępną dla jednego samochodu. / Apply every Car Mastery available for a single car. Do tego aczika potrzebujesz około 160 punktów umiejętności. Następnie musisz wykupić wszystkie umiejętności dla jednego wybranego samochodu. Mistrzostwo wielu sztuk / Master of Many 20 Zastosowano 50 biegłości. / Apply 50 Car Masteries. Aby odblokować 50 punktów umiejętności w samochodach będziesz potrzebował ich około 100-300. Możesz zrobić to na dowolnych autach, jednak rekomenduje, aby zrobić to na samochodach z pakietu Formula Drift Car Pack, ponieważ są w nich umiejętności, które dadzą Ci za wykup umiejętności 300,000 kredytów. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Uzdolniony kierowca / Accomplished Driver 10 Zdobyto 20. poziom. / Reach Level 20. Sprawdź osiągnięcie ” Supergwiazda Horizon “. Supergwiazda Horizon / Horizon Superstar 50 Zyskano status supergwiazdy, osiągając poz.200. / Gain Superstar Status by reaching Level 200. Nie musisz bardzo skupiać się na tym acziku, ponieważ po zrobieniu wszystkich aktywności 200 poziom powinien wpaść Ci sam, jednak rekomenduje, abyś kończył wyścigi w samochodzie Forza Edition z premią do wpływu. Zbierając nagrody / Reaping the Rewards 20 Ukończono wyścig z 3 lub więcej okrążeniami na torze Goliat w samochodzie Forza Edition. / Complete a race of 3 or more laps at The Goliath in a Forza Edition Car. Wyścig The Goliath odblokujesz po nabiciu 20 poziomu wyścigów ulicznych i prowadzi on wokół całej mapy Horizon. Żółw i zając / Tortoise and the Hare 20 Ukończono wyścig konfrontacji PvP w samochodzie klasy X i klasy D. / Complete a PvP Showdown Race in an X class and a D class car. Do tego trofeum potrzebujesz znajomego. Rekomenduję rozegranie wyścigu Drag na Festiwalu Horizon, ponieważ jest najszybszy, jeden z Was musi jechać samochodem klasy X kiedy drugi jedzie klasą D. Zahacz mnie, jeśli potrafisz / Hatch Me If You Can 20 Ukończono tor drag strip na Festiwalu w hot hatchu w czasie poniżej 25 sekund. / Complete the Festival Drag Strip in a Hot Hatch in under 25 seconds. Znajdź w salonie samochód typu hot hatch (Rekomenduję kupić Golfa) i ulepszyć go na najwyższą możliwą kategorię. Bijąc rekordy / Record Breaker 20 Nabito 258 mph na fotoradarze w Bugatti Veyron Super Sport. / Get 258mph on a Speed Trap in the Bugatti Veyron Super Sport. Bugatti Veyron Super Sport kosztuje 2,200,000 kredytów. Ulepsz go do maksymalnego poziomu i udaj się na autostradę, która przebiega przez środek mapy i ma na środku radar pomiarowy. Kiedy osiągniesz 416km/h na radarze aczik Ci wpadnie. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Siła naziemna / Ground Force 20 Zdobyto 3 gwiazdki na znaku ostrzegawczym, jadąc pojazdem typu ciężarówka. / Get 3 stars at a Danger Sign in a vehicle from the Trucks Car Type. W grze są dwa rodzaje ciężarówek – Volvo i Mercedes, rekomenduję kupić tę drugą opcję, ponieważ jest tańsza. Koronacyjne triki / Coronation Trickin’ 20 Zdobyto przynajmniej 195 300 punktów w kombinacji umiejętności. / Bank a Skill Chain of 195,300 or more points. Jeżeli nie zdobyłeś tego aczika normalnie w trakcie gry to najłatwiejszym sposobem na szybkie jego zrobienie jest kupienie samochodu Hoonigan Ford focus RS RX i kupienie umiejętności, które zwiększają Twój mnożnik. Nie mów mi, jakie mam szanse / Never Tell Me the Odds 20 Wygrano wyścig, jadąc Peelem P50. / Win a race in the Peel P50. Peel P50 jest jednym z zapomnianych wozów, więc przed próbą zrobienia osiągnięcia upewnij się, że masz go w garażu. Następnie kiedy już go posiadasz, udaj się na wyścig drag na głównym Festiwalu Horizon i ustaw blueprint, aby ścigały się tylko samochody marki Peel oraz dowolną kategorię wyścigową. Zapanuj nad potworem / Tame the Monster 20 Ukończono wyścig, jadąc rajdowym potworem klasy S1. / Complete a race in an S1 class Rally Monster. W salonie używając filtera wyszukaj samochodu Rally Monster/rajdowy potwór i ulepsz go do klasy S1 oraz ukończ nim jeden wyścig. Materiał zrealizowany na bazie własnych doświadczeń z grą. Zabrania się kopiowania bez zgody autora!

Jak grać w Forza Horizon 4?

Samochody, wskazówki, mechanika i znajdźki. Jak Sprzedać Samochód W Forza Horizon 4 Witamy w poradniku do Forza Horizon 4, Znajdziecie tutaj informacje dotyczące mechaniki gry, tuningu samochodów oraz garść porad ogólnych. Oprócz tego, zawarliśmy w nim również lokalizacje wszystkich znajdziek i wyzwań, czekających na odkrycie podczas eksploracji dużej mapy.

 • Deweloperzy postanowili umieścić akcję w Wielkiej Brytanii, zaś naszym celem ponownie jest udział w festiwalu Horizon, wygrywanie kolejnych wyścigów i realizacja rozmaitych celów pobocznych.
 • Wszystko to możemy przeżywać samotnie lub wraz z przyjaciółmi wybierając opcje rozgrywki sieciowej.
 • Struktura świata gry Forza Horizon 4 jest otwarta, co oznacza, że możemy się po nim dowolnie poruszać poszukując aktywności pobocznych, wyzwań i celów opcjonalnych.

Możemy także ścigać się z innymi graczami zapraszając ich do wspólnej zabawy, dołączać do klubów, brać udział w aukcjach i wykupować posiadłości. Poradnik wyjaśni wam krok po kroku, jak to zrobić. Zapraszamy do lektury i życzymy udanej zabawy! Spis treści

Mechanika rozgrywki Sekrety, znajdźki, aktywności poboczne Wskazówki, interfejs i obsługa Porady ogólne

Gdzie kupic auta w Forza Horizon 4?

Samochody w Forza Horizon 4 kupuje się w głównym salonie gry (autoshow) za zarobioną walutę ‘Kredyty oraz w sklepiku Forzathon za punkty o tej samej nazwie. Samochody zdobywamy także w licznie pojawiających się losowaniach nagród.

Related Post